• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

بند بند وجودتان را به هنر گره بزنید

امروز گالری ها جان تازه می گیرند و در این روزها که هوا ملس است یعنی نه ترش می زند و نه شیرین، باید دلتان را به خیابان ها بسپارید و بند بند وجودتان را به هنر گره بزنید.
 
به گزارش ایسنا _منطقه اصفهان، امروز گشایش چند نمایشگاه جدید به دیوارهای گالری ها جان تازه می بخشد، نمایشگاه جمعی پوستر ساخت ایران امروز ساعت ۱۶_ ۲۰ در نقش خانه حوزه هنری و نمایشگاه گروهی خوشنویسی ساعت ۱۶_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری افتتاح می شود.

در ادامه امروز گشایش نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب ساعت ۱۷_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری و نمایشگاه کاریکاتور ما می توانیم ساعت ۱۷_۲۰ در خانه هنرمندان برای علاقه مندان خواهد بود.

همچنین نمایشگاه آثار مفهومی دریا شارقی ساعت ۱۰_۲۲ در نگارخانه سیتی سنتر پا برجا است و نمایشگاه "با تن بی تن با دگر" از رضا داوودی ساعت ۱۰_۲۲ در گالری بیان و حراج هنر کلاسیک اصفهان در ساعات ۱۰_۱۳ و ۱۷_۲۳ در خانه تاریخی صفوی برگزار می شود.

نمایشگاه مجسمه ریشه ها و سنگ ها از تونی کرگ به روز های آخر خود نزدیک می شود و در ساعات ۹_۱۳:۳۰و ۱۵_۱۸ در موزه هنر های معاصر میزبان علاقه مندان به این آثار خواهد بود.

امروز آخرین روز نمایشگاه آثار کیوان سماواتیان در خانه هنرمندان ساعت ۱۰_۲۰ است و نمایشگاه آبرنگ فاطمه نصیری ساعت ۱۷_ ۲۰:۳۰ در گالری نگاه نو برگزار شده است.

امروز ساعت نشست شعر و داستان خوانی غزل سعدی ساعت ۱۸ در خانه تاریخی صفوی و ساعت ۱۷ اکران و نقد مستند بزم و رزم در سالن سعدی حوزه هنری برای علاقه مندان به سینما مستند برگزار خواهد شد.

امروز صحنه های نمایش همچنان میزبان نمایش این ره که می روی ساعت ۱۹ سالن سوره  و تئاتر "سمفونی خاموش" ساعت ۱۸ و "گیج و ویج" ساعت ۲۰ در سالن استاد فرشچیان به روی صحنه می روند.

نمایش کمدی "خواستگاری رشید" ساعت ۲۰:۳۰ در آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا برای علاقه مندان این نمایش اجرا خواهد رفت.

در سینماها امروز ساعت ۱۷ "کوپال" ساعت ۱۵ "دریا و ماهی پرنده" و ۲۱ صحنه هایی از "زندگی یک کارگاه" روی پرده سینما سوره اکران می شوند. فیلم "لاتاری" در سینما چهارباغ، فلسطین و قدس روی پرده است و "مصادره" نیز در سینما چهارباغ، قدس و سپاهان منتظر علاقه مندان خواهد بود "به وقت شام" در سینما چهارباغ، سپاهان و فلسطین اکران می شود فیلم های "خرگیوش"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "فیلشاه" نیز در پردیس سینمایی چهارباغ اکران می شود.

کد خبرنگار: ۱۳۰۱۹انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: