• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-2092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت اصفهان:

آل سعود متحد اسرائیل است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: همه بدانند که یکی از جنایات آل سعود در گذشته همراهی با رژیم صهیونیستی و ضربه زدن به آرمان فلسطین و به رسمیت نشناختن حق فلسطینی‌ها است.

محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، در خصوص اظهارات اخیر محمدبن سلمان –ولیعهد عربستان در خصوص به رسمیت شناختن اسرائیل و متهم کردن ایران به صدور تروریسم، اظهار کرد: آل سعود از اول متحد اسرائیل بودند و خواهند بود و یکی از اجداد آل سعود با دست خط خودش نوشت "که ما سرزمین فلسطین را به اسرائیل واگذار می‌کنیم " و این سند مکتوب هم‌اکنون وجود دارد. سرزمین‌های غصب شده فلسطین را آل سعود به اسرائیل واگذار کرده بودند.

وی افزود: بنابراین این را همه باید بدانند که یکی از جنایات آل سعود در گذشته همراهی با رژیم صهیونیستی و ضربه زدن به آرمان فلسطین و به رسمیت نشناختن حق فلسطینی‌ها است. پس اگر این‌ها نقاب از صورتشان می‌اندازند و سریعاً شاهزاده نابخرد سعودی این اظهارات را می‌کند، این اظهارات در خاندان سعودی جدید نیست. درحالی‌ که کشتار مردم فلسطین به دست اسرائیل انجام می‌شود آل سعود رسماً اسرائیل را به رسمیت می‌شناسد که البته در گذشته هم به رسمیت شناخته بودند.

امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: اگر امروز هم پادشاه عربستان اظهارات ولیعهد خود را رد و از فلسطین حمایت می‌کند مطمئن باشید که ریاکاری می‌کند. شک نداریم که آل سعود متحد اسرائیل است. جهان اسلام باید این جنایتکاران را بشناسد و رسانه‌های برون‌مرزی ایران باید جایگاه خبثیانه آل سعود در جهان اسلام را یادآوری کنند.

رهبر تصریح کرد: اینکه سعودی‌ها ایران اسلامی را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند چیز جدیدی نیست. همه دنیا می‌دانند که لانه تروریسم آل سعود و ریاض است و ولیعهد عربستان نوکر اسرائیل و آمریکا است. آمریکا از آل سعود به‌ عنوان گاو شیرده یاد می‌کند که تا وقتی بتوانند آل سعود را می‌دوشند و هر وقت هم شیرشان تمام شد آن‌ها را ذبح می‌کنند.

وی افزود: تروریسم از عربستان و مفتیان مذهبی آنان سرچشمه می‌گیرد. بنابراین این سخنان حرف جدیدی نیست و این جمهوری اسلامی بود که ریشه تروریسم و داعش را از منطقه کند.

امام جمعه موقت اصفهان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها نفت آل سعود را می‌برند و با دادن سلاح‌های مخرب به عربستان فاجعه یمن را رقم می‌زنند. افکار عمومی جهان می‌داند که ایران ضد تروریسم است و این اظهارات آل سعود ارزش و اعتبار بین‌المللی ندارد. ایران باید تبلیغات خود را پررنگ کند و رسانه‌های ایران باید جایگاه بلند ایران اسلامی را به جهانیان بشناسند به این معنا که باید یک تهاجم تبلیغی و بین‌المللی علیه آل سعود و بیگانه پرستان انجام دهیم.  

1445953973591_telisna3.jpgکد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: