• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

هنوز صدای نفس‌های هنر در نصف جهان می‌آید

شاید بهتر باشد در میانه‌ترین روز هفته به خیابان‌های بهاری شهر سری بزنید، اگرچه رودخانه‌ای نیست در این نصف جهان اما هنوز هنر آن زنده است و در جای جای این شهر صدای نفس‌هایش به گوش می‌رسد. دنبال صدای نفس‌های هنر این شهر را بگیرید و به نفس‌هایش جان ببخشید.
 
به گزارش ایسنا _منطقه اصفهان، امروز نمایشگاه جمعی پوستر "ساخت ایران امروز" ساعت ۱۶_ ۲۰ در نقش خانه حوزه هنری و نمایشگاه گروهی خوشنویسی ساعت ۱۶_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری میزبان علاقه مندان خواهد بود.

 نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب ساعت ۱۷_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری و نمایشگاه کاریکاتور "ما می‌توانیم" ساعت ۱۷_۲۰ در خانه هنرمندان برای علاقه مندان برگزار شده است.

هم چنین نمایشگاه آثار مفهومی دریا شارقی ساعت ۱۰_۲۲ در نگارخانه سیتی سنتر پا برجا است و نمایشگاه "با تن بی تن با دگر" از رضا داوودی ساعت ۱۰_۲۲ در گالری بیان و حراج هنر کلاسیک اصفهان در ساعات ۱۰_۱۳ و ۱۷_۲۳ در خانه تاریخی صفوی برگزار می‌شود.

نمایشگاه مجسمه ریشه‌ها و سنگ‌ها از تونی کرگ به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود و در ساعات ۹_۱۳:۳۰و ۱۵_۱۸ در موزه هنرهای معاصر میزبان علاقه مندان به این آثار خواهد بود. نمایشگاه آبرنگ فاطمه نصیری نیز ساعت ۱۷_ ۲۰:۳۰ در گالری نگاه نو برگزار شده است.

امروز  اکران و نقد مستند ترور سرچشمه ساعت ۱۷ در سالن سعدی حوزه هنری  برای علاقه مندان به سینما برگزار می‌شود.

به صحنه‌های نمایش امروز تئاتر کارمند ساعت ۱۹:۳۰ در تالار هنر جان می‌بخشد، هم چنین نمایش این ره که می‌روی ساعت ۱۹ سالن سوره  و تئاتر سمفونی خاموش ساعت ۱۸ و گیج و ویج ساعت ۲۰ در سالن استاد فرشچیان به روی صحنه می‌روند.

نمایش کمدی خواستگاری رشید ساعت ۲۰:۳۰ در آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا برای علاقه مندان این نمایش اجرا خواهد رفت.

امروز در سینما سوره ساعت ۱۵ "فیلم پاپ" ساعت ۱۷ "خوان بی خوان"  و ساعت ۲۱ "کوپال" اکران می‌شوند، فیلم "لاتاری" در سینما چهارباغ، فلسطین و قدس روی پرده است و "مصادره" نیز در سینما چهارباغ، قدس و سپاهان منتظر علاقه مندان خواهد بود "به وقت شام" در سینما چهارباغ، سپاهان و فلسطین اکران می‌شود. فیلم‌های "خرگیوش"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "فیلشاه" نیز در پردیس سینمایی چهارباغ اکران می‌شود.

کد خبرنگار: ۱۳۰۱۹انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: