• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-3092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

زهرا سعیدی:

حل مشکل خشکسالی نیازمند تلاش عملی است

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: حل مشکل خشکسالی نیازمند تلاشی جدی و عملی است، همان‌طور که امروز در برخی از کشورها در زمینه تولید آب گام برداشته‌اند ما نیز باید با بهره‌گیری از دانش متخصصین در این زمینه حرکت کنیم.

به گزارش ایسنا، زهرا سعیدی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز، اظهار کرد: همان طور که امروز در جلسه غیرعلنی در خصوص بحث خشکسالی در استان اصفهان مسائلی مطرح شد، نیازمند تلاشی جدی و عملی برای حل این مشکل است. همان طور که برخی از کشورها دارند تولید آب انجام می‌دهند ما نیز باید بتوانیم با بهره‌گیری از دانش اندیشمندان به نتایج اثرمندی برسیم. در خصوص بحث خشکسالی در اصفهان تلاش‌های زیادی نیز از سوی استاندار اصفهان انجام شده است، اما باید در سطح کلان در این زمینه اقدام شود تا خسارت خشکسالی برای شرق، غرب، شمال و جنوب اصفهان پرداخته شود تا بتوانند زندگی کنند. بحث باغات استان اصفهان نگران‌کننده است، امیدواریم به هر طریق ممکن تدبیری برای آن اندیشیده شود.

وی در ادامه گفت: با توجه به سیاست‌های اتخاذ شده در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد در پرداخت یارانه‌های مطبوعات و رسانه‌های محلی، تصمیماتی قرار است اجرا شود که نیازمند است تذکری به وزیر ارشاد در این زمینه واقعیت این است که رسانه‌های محلی در شرایط سختی هستند و دچار مشکل شده‌اند و چشم و امید آنها به این است که رسانه‌های نوشتاری نیز حمایت شوند. در خصوص بحث طرح ترافیک نیز امیدواریم مساعدت‌هایی به دوستان مطبوعات صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: