• جمعه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ وهنر نصف جهان/

نبض تپنده نصف جهان با هنر می‌زند

امروز هنر نبض تپنده زمان است که زندگی را می‌سازد. هنر در آوای موسیقی سازی شنیده می‌شود که با صدای مردم کوک شده و حرف آنان را سر داده است.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان، هنر در نگاره‌های رنگین خطوط قلم نقاشی دیده می‌شود که رنگ بر دیوار زندگی می‌زند. هنر در نمایشی یافت می‌شود که از راز دل‌های مردم سخن بگوید و فرهنگ مردم با هنر است که تکامل می یابد و بر دل‌ها می‌نشیند.

گالری های بسیاری امروز با بازگشایی خود عطری تازه به زندگی بهاری خواهند بخشید و رنگی نو بر دیوارها می‌زنند.

امروز شاهد بازگشایی نمایشگاه عکاسی تئاتر "پرده آخر" آثار سید علی میرعمادی خواهیم بود که تا 30 فروردین از ساعت 17 تا 21 در گالری گمان به روی علاقه مندان باز است. امروز نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم در ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دیدار بازگشایی خواهد شد و تا 2 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

امروز شاهد بازگشایی نمایشگاه گروهی نقاشی "گذرگاه" در گالری نگاه نو خواهیم بود که تا 29 فروردین در ساعت ۱۷ تا ۲۰.۳۰ علاقه مندان را فرا می‌خواند.

آثار شهرام محمدی در نمایشگاه نقاشی "شیدایی نقاش" آماده بازدید علاقه مندان است و تا 5 اردیبشهت در ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی اساتید نقاشی اصفهان نیز در پژوهشکده هنر، معماری و خلاقیت پنج اوهفت بازگشایی خواهد شد و تا چهارم اردیبهشت در ساعت 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه آثار هنری کودکان مهدکودک و پیش‌دبستانی "قصه من" در ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر اصفهان به روی علاقه مندان باز است و تا 29 فروردین ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در تالار سعدی به نمایش در آمده است و علاقه مندان را فرا می‌خواند. این نمایشگاه تا 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه جمعی پوستر "ساخت ایران" با موضوع مصرف گرایی و حمایت از تولید ملی در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در گالری نقش خانه مجتمع سوره برگزار می‌شود و تا 30 فروردین ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی خوشنویسی در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در تالار سعدی برگزار می‌شود و تا 10 اردیبهشت به روی علاقه مندان باز است.

مجموعه آثار کاریکاتور به همراه طنز نوشته‌های کوتاه با موضوع حمایت از تولید ملی در نمایشگاه کاریکاتور "ما می‌توانیم" در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در خانه هنرمندان برگزار شده است و تا 30 فروردین آماده بازدید علاقه مندان است.

امروز مجموعه خانه صفوی آیین رونمایی از آلبوم "کنت کنزا" را همراه با دیدار و جشن امضا مصباح قمصری را با همراهی هانیه کیان خواهد داشت که در ساعت 19 برگزار خواهد شد.

کنسرت "نوا" گروه امیرجاهد امروز نیز در ساعت 20 در هنرسرای خورشید اجرا خواهد شد و علاقه مندان را فرا می‌خواند. امروز همچنین کنسرت "گروه ایرا" در ساعت 20 در سالن سعدی اجرا خواهد شد.

نمایشنامه خوانی "اگر بمیرم" به کارگردانی آرزو نادری در ساعت 18 در تماشاخانه اصفهان مجموعه فرشچیان برگزار خواهد شد و تا 31 فروردین به روی علاقه مندان باز است.

تئاتر "سمفونی خاموش" به کارگردانی آوا حدادی و نویسندگی آوا حدادی و حمیدرضا بحری در ساعت 18 در مجموعه فرشچیان به روی صحنه می‌رود و تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

هم چنین تئاتر "کارمند" به کارگردانی رادمهر کشانی و  نویسندگی والتر وایکس در ساعت ۱۹.۳۰ در تالار هنر اصفهان به نمایش در می‌آید و تا 14 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "به وقت شام" و " مصادره" را اکران خواهد کرد. فیلم‌های "به وقت شام" و "لاتاری" نیز در سینما فلسطین به روی پرده می‌روند. سینما سوره نیز اکران فیلم "کوپال" (ساعت 17)، "دژاوو" (ساعت 21) و "قلب سیمرغ" (ساعت 15) را خواهد داشت. امروز فیلم‌های "به وقت شام"، "خرگیوش"، "فیلشاه"(انیمیشن)، "لاتاری"، "لونه زنبور"، "مصادره" و "بدون تاریخ بدون امضا" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود.

کد خبرنگار: 13091
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: