• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-4094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

صدای هنر نصف جهان را بیدار می‌کند

نصف جهان امروز هم با صدای هنر از خواب بیدار شد و در میان پاکی هوای امروز اصفهان؛ این شهر باز هم با هنر زنده شد و شاید اگر هنر این شهر را نبینید یک روز دیگر نصف جهان از خواب بیدار نشود.
 
به گزارش ایسنا _منطقه اصفهان، امروز نمایشگاه آثار هنری "کودکان قصه من" ساعت ۱۰_ ۲۲ در نگارخانه سیتی سنتر و نمایشگاه نقاشی "شیدایی" از شهرام محمدی ساعت ۱۰_۱۳ و ۱۷_۲۳ در خانه تاریخی صفوی میزبان علاقه مندان خواهند بود.

 نمایشگاه جمعی پوستر "ساخت ایران" امروز ساعت ۱۶_ ۲۰ در نقش خانه حوزه هنری و نمایشگاه گروهی خوشنویسی ساعت ۱۶_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری پابرجا است.

هم چنین نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم ساعت ۱۶ _ ۲۰ در گالری دیدار و نمایشگاه گروهی اساتید نقاشی اصفهان در گالری پژوهشکده پنج و هفت ساعت ۱۶_ ۲۰ برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس "پرده آخر" از سید علی میر عمادی ساعت ۱۷_۲۱ در گالری گمان و نمایشگاه گروهی نقاشی "گذرگاه" ساعت ۱۷_ ۲۰:۳۰ در گالری نگاه نو میزبان علاقه مندان هستند.

 نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب ساعت ۱۷_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری و نمایشگاه کاریکاتور ما می‌توانیم ساعت ۱۷_۲۰ در خانه هنرمندان برای علاقه مندان برگزار شده است. 

امروز مرکز تخصصی نمایش عروسکی و خانه عروسک ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان افتتاح می‌شود و عروسک‌ها در اصفهان زیر سقف خانه خود می‌روند.

علاقه مندان به موسیقی امروز می‌توانند در هنرستان هنرهای زیبا ساعت ۱۷:۳۰ کنسرت گروه کاست را همراهی کنند.

صحنه‌های نمایش امروز هم چنان میزبان تئاتر "کارمند" ساعت ۱۹:۳۰ در تالار هنر و نمایش "این ره که می‌روی" ساعت ۱۹ سالن سوره و تئاتر "سمفونی خاموش" ساعت ۱۸ و "گیج و ویج" ساعت ۲۰ در سالن استاد فرشچیان هستند.

هم چنین نمایشنامه خوانی "اگر بمیری" نیز ساعت ۱۸ در تماشاخانه اصفهان مجموعه فرشچیان برای علاقه مندان روی صحنه می‌رود، نمایش کمدی "خواستگاری رشید" نیز ساعت ۲۰:۳۰ در آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا برای علاقه مندان این نمایش اجرا خواهد رفت.

امروز در سینما سوره ساعت ۱۵ فیلم "کوپال" ساعت ۱۷ "صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه" و ساعت ۲۱ "برداشت دوم از قضیه اول" اکران می‌شوند، فیلم "لاتاری" در سینما چهارباغ، فلسطین و قدس روی پرده است و "مصادره" نیز در سینما چهارباغ، قدس و سپاهان منتظر علاقه مندان خواهد بود "به وقت شام" در سینما چهارباغ، سپاهان و فلسطین اکران می‌شود فیلم‌های "خرگیوش"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "فیلشاه" نیز در پردیس سینمایی چهارباغ اکران می‌شود.

کد خبرنگار: ۱۳۰۱۹
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: