• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار اصفهان: منتقدین به دیکشنری مراجعه کنند

شهردار اصفهان در پاسخ به انتقادهایی که درباره تفاهم‌نامه میان اصفهان و شهر کوچکی در نزدیکی پاریس مطرح شده بود گفت: کسانی که تلاش به تخریب دارند بهتر است به جای وارونه جلوه دادن حقایق با مراجعه به دیکشنری نقد منصفانه تری بکنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، قدرت الله نوروزی صبح امروز (یک شنبه) در بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رویدادی که در پاریس برگزار شد برای نخستین بار در سطح جهانی رقم خورده بود و مورد استقبال جوانان ایرانی مقیم در فرانسه نیز قرار گرفت.

وی ادامه داد: عده‌ای در این رویداد قصد بر هم زدن آرامش و روند برنامه را داشتند که خوشبختانه موفق نشدند. جوانانی که در این رویداد حاضر شدند عاشق وطن بوده و برای انجام هر کاری که به ایران کمک کند اشتیاق نشان می‌دادند. به همین خاطر در طول این سفر تمام طول روز را به پرسش و پاسخ می‌گذراندیم.

شهردار اصفهان با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده میان اصفهان و شهر "ال‌سی" گفت: برخی از افراد تلاش می‌کنند حقایق را وارونه جلوه دهند. بهتر است این افراد به یک دیکشنری مراجعه کنند تا بتوانند نقد منصفانه‌تری داشته باشند. تفاهم‌نامه مورد مناقشه مابین شهرداری منطقه پنج و شهر کوچک "ال سی" منعقد شده است تا به این وسیله تبادل گردشگر از میان ارامنه افزایش پیدا کند.

نوروزی ادامه داد: اقدامات دیپلماتیک رخ داده در این سفر خلاصه به این موارد نمی‌شد. برای مثال نماینده ایران در یونسکو به اصفهان خواهد آمد. همچنین هتلداران فرانسه نیز به اصفهان سفر خواهند کرد تا به کمک آن‌ها از ظرفیت‌های گردشگری اصفهان استفاده بیشتری بشود.

وی افزود: همراهی اعضای اتاق بازرگانی اصفهان در این سفر موجب شد از مشورت‌ آن‌ها استفاده کرده و با تصمیم‌گیری‌های گروهی در راستای مصلحت اصفهان گام‌های بهتری برداریم. در آینده نه چندان دور هفته پاریس در اصفهان برگزار خواهد شد.

شهردار اصفهان در ادامه سخنان خود با اشاره به رضایت 90 درصدی از ستاد خدمات سفر شهرداری اصفهان در اسام نوروز گفت: همراهی همه افراد این ستاد موجب شده است تا بهار دلنشینی در اصفهان برای شهروندان رخ بدهد. همچنین ادارات دیگر از جمله آموزش و پرورش، نیروی انتظامی و میراث فرهنگی همکاری خوبی با این ستاد داشتند.


کد خبرنگار: 13051


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: