• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-4794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ساز زندگی را با هنرانه های نصف جهان کوک کنید

امروز در میان خستگی یک روز کاری باید به هنرانه های این شهر سری بزنید تا جان بگیرند و هوای دل نصف جهان را تازه کنند. امروز ساز زندگیتان را با هنرانه های شهر کوک کنید.

به گزارش ایسنا _منطقه اصفهان، امروز نمایشگاه آثار هنری کودکان قصه من ساعت ۱۰_ ۲۲ در نگار خانه سیتی سنتر و نمایشگاه نقاشی "شیدایی" نقاش از شهرام محمدی ساعات ۱۰_۱۳ و ۱۷_۲۳ در خانه تاریخی صفوی میزبان علاقه مندان خواهند بود.

 نمایشگاه جمعی پوستر "ساخت ایران" امروز ساعت ۱۶_ ۲۰ در نقش خانه حوزه هنری و نمایشگاه گروهی خوشنویسی ساعت ۱۶_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری پابرجا است.

هم چنین نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم ساعت ۱۶ _ ۲۰ در گالری دیدار و نمایشگاه گروهی اساتید نقاشی اصفهان در گالری پژوهشکده پنج او هفت ساعت ۱۶_ ۲۰ برگزار می شود.

نمایشگاه عکس پرده آخر از سید علی میر عمادی ساعت ۱۷_۲۱ در گالری گمان و نمایشگاه گروهی نقاشی گذرگاه ساعت ۱۷_ ۲۰:۳۰ در گالری نگاه نو میزبان علاقه مندان هستند.

 نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب ساعت ۱۷_ ۲۰ در گالری سعدی حوزه هنری و نمایشگاه کاریکاتور "ما می توانیم" ساعت ۱۷_۲۰ در خانه هنرمندان برای علاقه مندان برگزار شده است. 

صحنه های نمایش امروز هم چنان میزبان تئاتر کارمند ساعت ۱۹:۳۰ در تالار هنر و  نمایش این ره که می روی ساعت ۱۹ سالن سوره و تئاتر سمفونی خاموش ساعت ۱۸ و گیج و ویج ساعت ۲۰ در سالن استاد فرشچیان هستند.

هم چنین نمایشنامه خوانی "اگر بمیری" نیز ساعت ۱۸ در تماشاخانه اصفهان مجموعه فرشچیان برای علاقه مندان روی صحنه می رود نمایش کمدی "خواستگاری رشید" نیز ساعت ۲۰:۳۰ در آمفی تئاتر هنرستان هنرهای زیبا برای علاقه مندان این نمایش اجرا خواهد رفت.

امروز در سینما سوره ساعت ۱۵ فیلم "درباره فروشنده" ساعت ۱۷ "کوپال" و ساعت ۲۱ "تمارض" اکران می شوند. فیلم "لاتاری" در سینما چهارباغ، فلسطین و قدس روی پرده است و "مصادره" نیز در سینما چهارباغ، قدس و سپاهان منتظر علاقه مندان خواهد بود. "به وقت شام" در سینما چهارباغ، سپاهان و فلسطین اکران می شود. فیلم های "خرگیوش"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "فیلشاه" نیز در پردیس سینمایی چهارباغ اکران می شود.

کد خبرنگار: ۱۳۰۱۹
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: