• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-14195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کاهش منابع آبي در بویین میاندشت

فرماندار بویین و میاندشت گفت: متاسفانه در شهرستان و بویین میاندشت کاهش ۷۸ درصدی بارش را داشته ایم.

به گزارش ايسنا_ منطقه اصفهان در بويين مياندشت، ماشالله طحانیان زاده در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۷ اظهار کرد: اجرای شعار سال ناجی مشکلات اقتصادی خواهد بود و تحقق این شعار صرفا کار دولت نیست و عزم ملی را می طلبد. حداقل  همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید اقلام مورد نیاز خود را از کالاهای داخلی تهیه کنند.

وی با اشاره به کاهش منابع آبی در شهرستان ادامه داد: محدودیت منابع آب از محدودیت هایی است که استان، کشور و شهرستان با آن روبرو است و متأسفانه ما نیز در شهرستان کاهش ۷۸ درصدی بارش را داشته ایم.

فرماندار بویین میاندشت تصریح کرد: با اطلاع رسانی دقیق از شرایط موجود باید شرایط امید را بهبود ببخشیم. آنچه جامعه بیش از پیش به آن نیاز دارد حس امید است.

طحانیان زاده با انتقاد از عدم استقرار دستگاه های اجرایی در شهرستان، اظهار کرد: علیرغم اینکه چندین سال از استقرار شهرستان می گذرد عزمی برای استقرار ادارات در شهرستان وجود ندارد.

وی با اشاره به اجرای  ۱۰۹ پروژه در شهرستان خاطرنشان کرد: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری شدند، اما ۹۳ پروژه نیمه تمام در شهرستان  وجود دارد که جهت تکمیل و بهره برداری اعتبار  ۱۷۰ میلیارد تومانی نیاز است . در حالی که اعتبار استانی شهرستان ۳۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: