• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-5294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ وهنر نصف جهان/

عطر امید در فرهنگ و هنر نصف جهان می‌پیچد

باران و برف‌های بهاری با عطر امید آن هم در روزهایی که نگرانی نه یک شهر بلکه یک کشور "آب" است، شاید تلألؤ زندگی دوباره برای مردم باشد. امیدی که با فرهنگ و هنر زنان و مردان این سرزمین آینده را خواهد ساخت. فرهنگ زنان و مردانی که فرزندان خود را با هنر به آغوش آینده می‌فرستند تا روزهایی شیرین‌تر از گذشته برای آن‌ها رقم زنند.

به گزارش ایسناـ منطقه اصفهان، نمایشگاه‌ها و گالری‌ها زیر این آسمان ابری و بارانی، رنگی تازه به شهر بخشیده‌اند و علاقه مندان را فرا می‌خوانند.

نمایشگاه آثار هنری کودکان مهدکودک و پیش‌دبستانی "قصه من" در ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر اصفهان به روی علاقه مندان باز است و تا 29 فروردین ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه آثار نگارگری و تذهیب در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در تالار سعدی به نمایش در آمده است و علاقه مندان را فرا می‌خواند. این نمایشگاه تا 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه جمعی پوستر "ساخت ایران" با موضوع مصرف گرایی و حمایت از تولید ملی در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در گالری نقش خانه مجتمع سوره برگزار می‌شود و تا 30 فروردین ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی خوشنویسی در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در تالار سعدی برگزار می‌شود و تا 10 اردیبهشت به روی علاقه مندان باز است.

مجموعه آثار کاریکاتور به همراه طنز نوشته‌های کوتاه با موضوع حمایت از تولید ملی در نمایشگاه کاریکاتور "ما می‌توانیم" در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در خانه هنرمندان برگزار شده است و تا 30 فروردین آماده بازدید علاقه مندان است.

نمایشگاه عکاسی تئاتر "پرده آخر" آثار سید علی میرعمادی تا 30 فروردین از ساعت 17 تا 21 در گالری گمان به روی علاقه مندان باز است. 

نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم در ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دیدار برگزار می‌شود و تا 2 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی نقاشی "گذرگاه" در گالری نگاه نو تا 29 فروردین در ساعت ۱۷ تا ۲۰.۳۰ علاقه مندان را فرا می‌خواند.

آثار شهرام محمدی در نمایشگاه نقاشی "شیدایی نقاش" آماده بازدید علاقه مندان است و تا 5 اردیبشهت در ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی اساتید نقاشی اصفهان نیز در پژوهشکده هنر، معماری و خلاقیت پنج اوهفت بازگشایی خواهد شد و تا 4 اردیبهشت در ساعت 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشنامه خوانی "اگر بمیرم" به کارگردانی آرزو نادری در ساعت 18 در تماشاخانه اصفهان مجموعه فرشچیان برگزار خواهد شد و تا 31 فروردین به روی علاقه مندان باز است.

تئاتر "سمفونی خاموش" به کارگردانی آوا حدادی و نویسندگی آوا حدادی و حمیدرضا بحری در ساعت 18 در مجموعه فرشچیان به روی صحنه می‌رود و تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

همچنین تئاتر "کارمند" به کارگردانی رادمهر کشانی و نویسندگی والتر وایکس در ساعت ۱۹.۳۰ در تالار هنر اصفهان به نمایش در می‌آید و تا 14 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "به وقت شام"، "لاتاری" و " مصادره" را اکران خواهد کرد. فیلم "لاتاری" نیز در سینما فلسطین به روی پرده می‌رود. سینما سوره نیز اکران فیلم‌های "شاید عشق نبود" (ساعت 15)، "دژاوو" (ساعت 17) و "کوپال" (ساعت 21) را خواهد داشت. فیلم‌های "لاتاری" و "مصادره" در سینما قدس به روی پرده خواهد رفت. امروز فیلم‌های "به وقت شام"، "فراری"، "لاتاری"، "لونه زنبور" و "مصادره" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود.

کد خبرنگار: 13091

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: