• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-5091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

غلامی:

پیگیر جذب اعتبار 15 میلیاردی پروژه راهسازی شهرضا- اصفهان هستیم

مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان گفت: با تلاش نماينده مردم شهرضا در مجلس، پيگير جذب اعتباري بالغ بر ۱۵ ميليارد تومان از وزارت راه و شهرسازي هستيم تا باقيمانده پروژه شش بانده كردن مسير شهرضا - اصفهان به طول ۱۰ كيلومتر، در سال ۹۷ به اتمام برسد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان، حجت اله غلامي با حضور در فرمانداري شهرضا، اظهار کرد: راه هاي مواصلاتي شهرضا به دليل واقع شدن در كريدور شمال به جنوب كشور و به عنوان يك محور ترانزيتي، پرتردد و اقتصادي براي كشور بسيار حائز اهميت است و با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده در حوزه راهسازي و با تزريق اعتبارات لازم مي توان احداث پروژه هاي راهسازي را در آن سرعت بخشيد.

وی با اشاره به پروژه هاي درحال احداث این شهرستان، گفت: محور شهرضا - مباركه از جمله پروژه هايي است كه در صورت تامين اعتبارات لازم از سوي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي و تزريق اعتبارات استاني و شهرستاني مي توان آن را در اسرع وقت به بهره برداري رسانيد.

مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان اظهار کرد: اين محور به طول 15 كيلومتر در دست احداث است كه 3 كيلومتر آن آماده قيرپاشي و 12 كيلومتر آن زيرسازي و در مرحله بيس است و با توجه به ابلاغ اعتبارات، كار آغاز شده و تا پايان خرداد ماه جهت اجراي آسفالت تحويل اداره كل راهداري خواهد شد.

وي با اشاره به يكي ديگر از پروژه هاي حائز اهميت در اين شهرستان، افزود: محور شهرضا به اصفهان نيز به عنوان يك محور ترانزيتي در حال احداث است كه 11 كيلومتر آن تكميل و با انجام و تاييد تست هاي آزمايشگاهي، 20 كيلومتر مسير رفت وبرگشت زيرسازي موجود اين مسير از سمت شهرضا نيز برای انجام عمليات آسفالت تحويل اداره كل راهداري خواهد شد.

غلامي افزود: با تلاش نماينده مردم شهرضا در مجلس، پيگير جذب اعتباري بالغ بر ۱۵ ميليارد تومان از وزارت راه و شهرسازي هستيم تا باقيمانده پروژه 6 بانده كردن مسير شهرضا - اصفهان به طول ۱۰ كيلومتر، در سال ۹۷ به اتمام برسد.

گفتني است؛ در اين سفر كلنگ احداث راه روستايي هونجان به گرموك بطول 10 كيلومتر بر زمين خورد .راه روستايي هونجان به گرموك به طول 35 كيلومتر از جمله راه هاي روستايي شهرستان شهرضا است كه 4 كيلومتر آن تكميل و 10 كيلومتر آن در سال جاري احداث خواهد رسيد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: