• جمعه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-3895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار کاشان:

با تجمیع شماره های امدادی، دسترسی مردم به خدمات آسان می شود

فرماندار کاشان گفت: با وجود اقدامات ارزشمند در حوزه مدیریت حوادث، تجمیع شماره های سه رقمی امدادی و خدماتی به یک شماره واحد، دسترسی مردم به خدمات مورد نظر و اورژانسی آسان خواهد شد.

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، حمیدرضا مومنیان در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اظهار کرد: سلامت جامعه امروز وابسته به مدیریت خشکسالی و بحران کم آبی است و همه تلاش ها بر مدیریت یکپارچه منابع آبی منطقه به منظور توزیع عادلانه استوار است.

وی تصریح کرد: با توجه به شدت خشکسالی و بحران آب در منطقه مرکزی ایران به ویژه دشت خشک کاشان، برنامه ریزی هدفمند برای مدیریت مصرف و مشارکت شهروندان در صرفه جویی مصرف آب، جهت پیشگیری از وضعیت اضطراری نیز ضروری است.

فرماندار کاشان با اشاره به اهمیت مدیریت مناطق حاشیه ای و بازآفرینی شهری تاکید کرد: با مطالعات صورت گرفته و برنامه ریزی هایی که در حال انجام است امیدواریم شاهد کاهش ناهنجاری اجتماعی در سطح شهر کاشان به ویژه مناطق حاشیه ای باشیم.

مومنیان به ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه شهر کاشان اشاره کرده و گفت: متاسفانه در کنترل این ساخت و سازها با وجود به کارگیری شرکت های مختلف، موفق نبوده ایم و نظارت کافی به منظور پیشگیری از ساخت و سازهای غیر ایمن و غیر اصولی صورت نگرفته است.

وی افزود: با تقویت بازرسی و نظارت، فرهنگ سازی عمومی و توزیع آرد با کیفیت، شاهد بهبود کیفی نان مصرفی مردم هستیم و با ایجاد فضای رقابتی، در اکثر ساعت های شبانه روز، نان تازه و با کیفیت در سطح شهر عرضه می شود و امیدواریم که شهروندان مصرف نان های سبوس دار را در سبد غذایی خود قرار دهند.

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان با موفقیت آمیز بودن اجرای طرح نظارت و بازرسی بهداشتی نوروزی در محورهای گردشگری، خواستار پایش و کنترل دائمی صنف های مستقر در این محورها شد.

مومنیان با تقدیر از جدیت و پیگیری دستگاه های اجرایی جهت مدیریت و کنترل آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در مرغداری های شهرستان کاشان، از شروع مجدد تولید در مرغداری های این شهرستان خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: