• جمعه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-3995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مانور روز ایمنی حمل و نقل در اردستان برگزار شد

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان گفت: مانور روز ایمنی حمل و نقل با حضور 40 اکیپ راهداری و پلیس راه شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا _منطقه اصفهان در اردستان، داریوش مرادی در حاشیه مانور روز ایمنی و حمل و نقل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مانور روز ایمنی و نقل با هدف هماهنگی بیشتر راهداران با پلیس راه و هم چنین آشنایی بیشتر مردم با راهداری و پلیس راه برگزار شد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف اداره راهداری آموزش مردم در موضوع راهداری و حمل و نقل جاده ای است، افزود: امیدواریم برگزاری این گونه مانورها در کاهش تصادفات و آگاهی مردم تاثیر داشته باشد.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اردستان تصریح کرد: امروز بیش از 40 نفر نیرو و 10 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین اداره راهداری همراه با ماشین آلات و نیروهای پلیس راه در مانور روز ایمنی شرکت کردند.

مرادی گفت: شهرستان اردستان سومین حوزه راهداری استان اصفهان است. بیش از  800کیلومتر راه روستایی و 310 کیلومتر بزرگراه و 170راه های اصلی را پوشش می دهد و پر ترافیک ترین محور ترانزیت استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم شهرستان اردستان راه های روستایی است، تاکید کرد: راه های روستایی اردستان به دلیل اتمام عمر مفید آن از وضعیت قابل قبولی برخوردار نیست. 542کیلومتر راه روستایی شهرستان نیاز مبرم به بهسازی و روکش آسفالت دارد.

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان یکی دیگر از وظایف اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای را ایمنی کردن راه ها عنوان کرد و افزود: از ابتدای سال جدید تاکنون اداره راهداری اردستان650 عدد تابلو اخطاری انتظامی و 50متر مربع تابلو اطلاعاتی با هزینه ای بالغ بر 450میلیون تومان نصب کرده است.

مردای افزود: با توجه به مطالبات مردمی و اولویت اداره راهداری اردستان امسال مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای جاده زواره - شهراب اختصاص داده شده است و عملیات بهسازی و مرمت آن شروع شده است.

کد خبرنگار:  13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: