• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-6895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بارندگی شدید باعث جاری شدن سیل و بستن راه‌ها در کاشان شد

مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان کاشان گفت: به علت شدت بارش های روز و شب گذشته راه های شهرستان های نطنز و اردستان به کاشان و مناطق قهرود و برزک مسدود شد.

جواد مزروعی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: در مناطق کوهستانی قمصر، برزک و قهرود و بخش مرکزی نیز بارش باران باعث سیل و خسارت بر شهروندان و آب گرفتگی در معابر شهری شد.

وی در مورد میزان خسارت های وارد شده ناشی از سیل، افزود: دستگاه های اجرایی در حال عملیات مقابله در نقاط مختلف شهرستان هستند و هنوز میزان خسارت های وارد شده برآورد نشده است.

مزروعی گفت: اعلام پیش بینی های لازم در خصوص خطر وقوع سیل در منطقه کاشان باعث شد تا میزان خسارات وارده در این منطقه به کمترین میزان برسد.

هم چنین رییس اداره هواشناسی کاشان نیز در گفت وگو با خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان در کاشان، گفت: میزان بارندگی های 24 ساعت گذشته در کاشان 23.6 میلیمتر بود که رقم بارندگی های سال زراعی جاری به میزان 77.6 میلی متر رسید.

عباس ارغوانی اظهار کرد: بیشترین میزان بارندگی با عدد 47 میلیمتر مربوط به زنجانبر بود و در بارش در ایستگاه های قمصر با 31.6 ، برزک با 23، کامو با 10 و جوشقان با 7.5 ثبت شده است.

وی افزود: شرایط ناپایداری تا اواخر روز شنبه آینده ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: