• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-6588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رالی هند- روسیه

رالی اتومبیلرانی بین المللی کریدور شمال-جنوب به اصفهان رسید

دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: رالی اتومبیلرانی بین المللی کریدور شمال-جنوب با هدف ایجاد ارتباط ورزشی بین چهار کشور هند، ایران، آذربایجان و روسیه به اصفهان رسید.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، امیر اسماعیلی اظهار کرد: روز پنج شنبه ۲۰ دستگاه خودرو و ۴۰ نفر از شرکت کنندگان در این رالی به اصفهان آمدند.

وی افزود: شرکت کنندگانی از کشورهای هند، تایلند و روسیه در این رالی بین المللی حضور داشتند و هدف از برگزاری این رالی ایجاد ارتباط ورزشی بین چهار کشور هند، ایران، آذربایجان و روسیه بود.

دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: این رالی 20 فوریه برابر با اول اسفند 96 از بیلای کشور هند آغاز شد و شرکت کنندگان پس از ۲۲ هزار کیلومتر رانندگی به سنپترزبورگ روسیه خواهند رسید.

وی تصریح کرد: رسیدن این گروه به اصفهان مصادف با شب میلاد با سعادت امام زمان (عج) بود و آشنایی این شرکت کنندگان با فرهنگ و آداب و رسوم مردم ایران را دوچندان کرد.

اسماعیلی با اشاره به میزبانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان از شرکت کنندگان در این رالی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان، در روز دوم با بازدید از سی‌وسه پل و پل خواجو و در نهایت میدان نقش جهان که خود تلقی فرهنگ، معماری، تجارت و دین است با دستی پر از سوغات، اصفهان را به مقصد تهران ترک کردند.

کریدور شمال - جنوب یکی از مهم‌ترین مسیرهای ترانزیتی برای اتصال کشورهای جنوب به کشورهای شمالی، روسیه و حاشیه دریای خزر است. این کریدور مهم‌ترین حلقه تجارت بین آسیا و اروپا است که در مقایسه با مسیرهای سنتی از نظر مسافت و زمان تا ۴۰ درصد کوتاه تر و از نظر هزینه تا ۳۰ درصد ارزان تر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: