• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-7695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کارگران نمونه آران و بیدگل تجلیل شدند

جشن تجلیل از کارگران نمونه در آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه آران و بیدگل با حضور مسئولان شهرستان و کارفرمایان شهرک‌های صنعتی در تالار قصر سلیمان آران و بیپگل برگزار شد.

در این مراسم از محمد جواد نصیری کارگر نمونه قرآنی رتبه اول حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم، مریم السادات رضوی نماینده گروه کار نمونه دامداری سلیمی ابیانه تجلیل و قدردانی شد. همچنین از کارگران و صاحبان صنایع توسط رییس اداره کار وتعاون شهرستان، فرماندار و بخشدار مرکزی آران و بیدگل تجلیل شد.

در این مراسم رییس اداره تعاون- کار و رفاه اجتماعی در سخنانی به نقش بزرگ و پر رنگ کارگران در اقتصاد جامعه اشاره کرد وگفت: بدون شک کارگران محور اصلی کار و فعالیت در جامعه هستند که باید تلاش کنیم قدر این عزیزان را بدانیم تا در حفظ استقلال کشور با مشکل مواجه نشویم.

 جواد صدیقیان افزود: کارگران درصد بالایی از جامعه انسانی جامعه ما را تشکیل داده‌اند و رفاه این عزیزان در واقع تأمین امنیت اجتماعی و روانی بخشج عظیمی از اجتماع است و باید به مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها توجه شود تا بهتر به فعالیت بپردازند.

وی تصریح کرد: بدون شک این عزیزان هم در جبهه تولید و کار به دنبال استقلال و امنیت اقتصادی کشور هستند و توجه به تولید به خصوص در حوزه کالای داخلی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

کد خبرنگار: ۱۳۰۹۴

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: