• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-4894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امروز ساعت به وقت هنر کوک می‌شود

امروز باید به وقت هنر ساعت‌ها را کوک کرد، کمی زودتر دل به خیابان‌ها زد و هنر جاری در این شهر را از دیوارها لمس کرد و به صداها و نورها رسید امروز باید کمی ساعت‌هایمان را برای هنر نصف جهان عقب و جلو کنیم.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان، امروز نمایشگاه‌های اصفهان همچنان به کار خود ادامه می‌دهند و دیوارهای اصفهان را پر از رنگ می‌کنند. آکادمی هنری هونام و گالری دوران، اولین اکسپو هنری اصفهان را ساعت 17 تا21 در گالری دوران برگزار می‌کنند و این رویداد تا یکم خرداد ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی نقاشی "زندگی یک مالیخولیا" با اجرای پرفورمنس تا 20 اردیبهشت ساعت 17 تا 21 در گالری سایان و نمایشگاه آبرنگ مریم بندرریگیان ساعت 17.30 تا 21 در گالری ارژنگ تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

آثار هیوا علیزاده در نمایشگاه "عرض چهل طول پنجاه و پنج" تا 26 اردیبهشت در ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون میزبان علاقه مندان است.

نمایشگاه آبرنگ هنرجویان استاد "پروین حشمت دهکردی" تا 19 اردیبهشت در ساعت 17 تا 20.30 در گالری نگاه نو و نمایشگاه نقاشی "آذر احمدی"  تا 26 اردیبهشت ساعت 16 تا 20 در گالری پنج او هفت به روی علاقه مندان باز خواهد بود.

نمایشگاه چاپ‌دستی و تایپوگرافی هنرجویان هنرستان فضیلی ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر تا 19 اردیبهشت و نمایشگاه نقاشی "اسب‌ها" آثار هوشنگ سیحون ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی تا 19 اردیبهشت برگزار می‌شود.

نمایشگاه "نکورویان فرخار" آثار عکاسان 4 قاره از افغانستان بدون جنگ در موزه هنرهای معاصر به نمایش گذاشته می‌شود و تا 10 خرداد در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

آثار مجید حجتی در نمایشگاه عکس "صحنه در قاب 2" واقع در کتابخانه مرکزی در ساعت 8 تا 13 و 14 تا 20 آماده بازدید علاقه مندان است و تا 18 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه تصویرسازی سونا گشتاسبی تا 18 اردیبهشت در ساعت 9 تا 12 و 17 تا 20 در گالری نقش خانه به روز علاقه مندان باز است.

نمایشگاه "قلمکار از اصفهان تا استکهلم" شبنم فرایی در موزه حمام علی قلی آقا برگزار شده است و تا 21 اردیبهشت در ساعت 8.30 تا 15.30 و 14 تا 17 آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه "طراحان آزاد" پروژه گروهی طراحی گرافیک تا 10 خرداد در ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر و نمایشگاه آبرنگ سمیرا گلشنی در ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان تا 18 اردیبهشت آماده برگزار می‌شود.

آثار ایزابل اشراقی در نمایشگاه عکس "بازگشت به ریشه‌ها" در محل جنب چهلستون آماده بازدید علاقه مندان است و تا 10 خرداد در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

 نمایشگاه آثار علی نصیر در ساعت 12 تا 20 در گالری امروز تا 23 اردیبهشت آماده بازدید علاقه مندان است.

صحنه‌های نمایش امروز میزبان نمایش مصائب لیرشاه پیرامون ادموند تا 26 اردیبهشت در تالار هنر ساعت 19 است و تئاتر "روی زمین" به کارگردانی ایمان جمشیدیان در ساعت 20.30 در تماشاخانه اصفهان واقع در مجموعه فرشچیان به روی صحنه می‌رود و تا 26 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

همچنین تئاتر کمدی "دل‌مشنگ" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شهداد تا ۶ خرداد در ساعت ۲۰ در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و تئاتر شاد و موزیکال "بازی در بازی" به کارگردانی عاطفه نقوی در ساعت 9 تا 10 در سالن سوره حوزه هنری به تا ۲۶ اردیبهشت اجرا خواهد رفت.

تئاتر شاد و کمدی "اسد" تا 15 اردیبهشت در ساعت 18.30 در سالن آمفی تئاتر بهزیستی به روی صحنه می‌رود و تئاتر "هیس آن‌ها اینجا هستند" به نویسندگی و کارگردانی مجید بدیع زاده در ساعت 18 در سالن اصلی مجموعه فرشچیان بر روی صحنه می‌رود و تا ۱۹ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

در ادامه تئاتر شاد و موزیکال "چلمن‌خان" به نویسندگی و کارگردانی امیر شیخ جبلی تا 21 اردیبهشت در ساعت 20 در آمفی‌تئاتر اداره راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

سینما سپاهان فیلم‌های "به وقت شام"، "تگزاس" و "مصادره" را اکران خواهد کرد. فیلم "لاتاری" نیز در سینما فلسطین به روی پرده می‌رود. امروز فیلم‌های "تگزاس"، "به وقت شام"، "فیلشاه" (انیمیشن)، "لونه زنبور" و "بدون تاریخ بدون امضا" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. فیلم‌های "تگزاس"، "لاتاری" و "مصادره" نیز در سینما قدس اکران می‌شود. فیلم‌های "فیلشاه"(انیمیشن) و "لونه زنبور" در سینما فرهنگیان به روی پرده می‌رود.

کد خبرنگار: 13019


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: