• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-8988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شفر: همه کار کردیم جز گلزنی/ داوران خودمان خیلی بهتر هستند

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش فرصت‌های گلزنی خوبی مقابل ذوب‌آهن داشته است.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، وینفرد شفر بعد از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم. شجاعیان رویش خطایی در کنار خط شد و همینطور یک خطا روی ابراهیمی اتفاق افتاد. در هر دو نیمه موقعیت‌های گل خوبی داشتیم ولی مشکل این بود که این موقعیت‌ها به گل تبدیل نشد.

او افزود: بالاخره فوتبال این است و در آخر هم یک پنالتی رخ داد. شاید اولین بار بود که می دیدم یک تیم انقدر خوب بازی می‌کند و گل نمی‌زند و در آخر یک پنالتی به این شکل اعلام می‌شود و بازی یک بر صفر می‌شود. بازیکنان من تلاش خوبی داشتند. امیدوارم مدیرعامل ما دیده باشند که همه اعضای تیم برای استقلال جنگیدند و امیدوارم که منظورم را متوجه شده باشند. وقتی شما تیم بسیار خوب و با شخصیت و ذهنیت برنده دارید، باید برای این تیم همه کار انجام شود. راجع به تیام همه چیز صد درصد نبود. شاید می‌آمد و شاید نمی‌آمد. امروز بعد از جلسه تصمیم گرفتیم که در نهایت نیاید. ما در آلمان اصطلاحی داریم که شاید بازی را ببازیم ولی جنگ را نمی‌بازیم. از هواداران فوق‌العاده‌مان در ورزشگاه تشکر می‌کنم. این هماهنگی میان تیم و هواداران ما فوق العاده است.

سرمربی استقلال اضافه کرد: شاید من حدود ۳۰ سال پیش که مقابل لیورپول بازی کرده بودیم چنین چیزی را دیده بودم ولی باید بگویم این هواداران یک هویت برای تیم هستند. می‌خواهم یک صحبت هم راجع به بازی فینال حذفی بکنم که سرمربی حریف بعد از بازی مطالبی را در مورد داور مطرح کرد. من می‌خواهم به داوران ایران یک تبریک بگویم. آن عملکردی که امروز دیدم را با داوران ایرانی مقایسه می‌کنم، می گویم که داوران خودمان خیلی بهتر هستند.

شفر درباره وضعیت شجاعیان گفت: او مصدوم شد و شاید نیاز به عمل جراحی داشته باشد. ما از الان برای بازی دوم آماده می‌شویم و باید ببینیم که چگونه نتیجه را عوض کنیم و باید کاری کنیم که ورزشگاه پر باشد از تماشاگران.

وی ادامه داد: شاید اگر یک داور دیگر بود این را پنالتی نمی‌گرفت شاید هم کس دیگر هم باشد آن را پنالتی می‌گرفت. قبل از پنالتی ما سه چهار موقعیت خیلی خوب برای گلزنی داشتیم. من نمی‌توانم راجع به آرزوهایمان صحبت کنم ولی یکی از بهترین هایمان یعنی شجاعیان را از دست دادیم و مجبور شدیم تعویض کنیم. ده دقیقه قبل از پنالتی یک شانس خوب اسماعیلی داشت. یکی هم وریا داشت. سرور هم یک شانس داشت که استفاده نکردیم.

شفر در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا داور را در شکست تیمش مقصر می‌داند، اظهار کرد: اگر بگویم بله یک چیز است و اگر هم بگویم نه یک چیز است. ما در ایران بهترین داورهای آسیا را داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: