• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-4292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهرعلیزاده:

این دوران می گذرد/ مردم اهمیتی به یاوه گویی دشمن نمی دهند

استاندار اصفهان با اشاره به برجام گفت: مردم ایران می دانند که نباید اهمیتی برای یاوه گویی های دشمن قائل باشند. اعتقاد داریم که به لطف خدا و همت مسئولان این دوران نیز می گذرد و برگی دیگر بر افتخارات تاریخ کشور ایران افزوده می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان، محسن مهرعلیزاده در  مراسم چهلمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شکوفایی ندای حق طلبی مردم ایران مقارن با جشن 40 سالگی یک مجموعه علمی است.  دستاوردها و موفقیت های علمی در مقاطع مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط سخت به دست آمده است. بودند کسانی که موفقیت های ما را بر نمی تابند و نمی توانند استقلال و آزادی مردم ایران را ببینند.

وی با اشاره به  نقش چهار دهه از نسل های مختلف در موفقیت های کشور، گفت: دانشگاه صنعتی اصفهان و در کنار آن شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان علم و دانش را با اقتصاد گره زده است که جای خوشحالی دارد.

مهرعلیزاده ادامه داد: سرمایه های فکری، خلاقیت و وطن دوستی در کشور داریم، امروزه نفت که هر بار مورد طمع قرار می گرفت و به دنبال آن جنگ های زیادی در منطقه به راه می افتاد نمی تواند سرمایه کشور را تشکلیل دهد و خوشحالیم که امروز سرمایه انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار اصفهان با اشاره به جوانان تصریح کرد: جوانان باید افتخارات پیشینیان را ادامه داده و به دنیا ثابت کنند سنگ اندازی های دشمن خم به ابروی ملت ایران نمی آورد.

وی در خصوص برجام نیز  گفت: مردم ایران می دانند که نباید اهمیتی برای یاوه گویی های دشمن قائل باشند. اعتقاد داریم که به لطف خدا و همت مسئولان این دوران نیز می گذرد و برگی دیگر بر افتخارات تاریخ کشور ایران افزوده می شود.

کد خبرنگار:13041


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: