• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-3193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعتراض دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان به برخی تبعیض‌ها

رییس دانشگاه: کاستی‌ها و موانعی بوده اما به موفقیت‌های بی‌بدیلی رسیدیم

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: در این سال‌ها کاستی‌ها و موانعی بوده، اما دانشگاه صنعتی توانسته موفقیت‌های بی‌بدیلی را به دست بیاورد.

به گزاش ایسنا منطقه اصفهان، دکتر محمود مدرس هاشمی در مراسم چهلمین سالگرد  تاسیس دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: عدد 40 در فرهنگ دیرینه ایرانی و اسلامی ردپایش پیداست. این دانشگاه چهلمین بهار علم و دانش را جشن می‌گیرد که به همت مسئولان و استادان و دانشجویان، این دانشگاه به جایگاه رفیع در کشور و منطقه نائل شده است.

وی با بیان اینکه رتبه علمی ایران در دنیا مرتباً ارتقا می‌یابد، ادامه داد: در حال حاضر رتبه 16 جهانی و رتبه اول علمی در منطقه و جهان اسلام را دارا هستیم و دانشگاه صنعتی نیز در این میان در تمام رتبه‌بندی‌های علمی و بین‌المللی از جایگاه رفیعی در کشور و مناسب در آسیا برخوردار بوده است.

مدرس هاشمی با بیان اینکه کاستی‌ها و موانعی بوده، اما دانشگاه توانسته موفقیت‌های بی‌بدیلی را به دست بیاورد، گفت: تربیت نیروی انسانی، رشد چشمگیر پژوهشی، توانمندی در چاپ نشریات، دستیابی به فناوری‌های ملی، افزایش میزان عقد قرارداد با صنعت، ورود به طرح‌های مهم، ارائه ایده پارک‌های علم و فناوری و تاسیس اولین شهرک علمی و تحقیقاتی و دستیابی به درآمدهای حاصل از فروش فناوری، ارتباطات بین‌المللی گسترده، توجه به ابعاد رشد شخصیتی دانشجویان و... تنها بخشی از دستاوردهای این سال‌هاست که همه این موارد نتیجه لطف خدا و همت مسئولان و استادان و دانشجویان بوده است.

وی افزود: امیدوارم در ادامه راه این دانشگاه به قله‌های رفیع‌تری از دانش برسد و نقش برجسته خود را در تحقق سند 1404 عملی کند.

 به گزارش ایسنا، در ابتدای این مراسم، دانشجویان این دانشگاه با در دست داشتن پلارکاردهایی همچون اجتماع ژن‌های خوب، آقای نوبخت قرار بعدی مان کی؟، در تنگناهای معیشتی جشن‌های 40 سالگی چه معنی دارد؟ به نحوه برگزاری جشن 40 سالگی دانشگاه صنعتی اصفهان اعترض کردند که با حضور مدرس هاشمی در بین دانشجویان و صحبت با آن‌ها، این دانشجویان پراکنده شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: