• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معین:

نقش عبدالحسین ساسان در مدیریت شهری اصفهان مغفول مانده است

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: حضور دکتر ساسان فتح بابی شد برای فرهیختگانی که امور مردم را با دیدی علمی مدیریت کنند.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، فتح الله معین روز گذشته (شنبه) در آیین نکوداشت عبدالحسین ساسان که در تالار پیامبر اعظم دانشگاه اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: دکتر ساسان از جمله افرادی است که در هر جایی که احساس نیاز برای مساله ای مطرح شود ورود یافته و هیچ گاه نبوده که ایشان راهنمایی خودشان را دریغ کنند.

 وی با بیان اینکه همواره در دوران مختلف ریاستی که داشتم از راهنمایی ایشان استفاده کردم، افزود: برای نمونه در زمانی که معاون سیاسی استانداری اصفهان بودم ایشان مدام برای رفع و حل مشکلات مختلف؛ از جمله دانشگاه به مهمان سرای استانداری می‌آمدند.

 رییس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطر نشان کرد: تقدیر از چنین افرادی که تمام وقت خود را صرف جامعه و دانشگاه کردند بسیار مهم است و در امورات مختلف شورای شهر از نظرات و راهنمایی ایشان استفاده کردیم.

وی ادامه داد: نقش ایشان در دستگاه اجرایی و مدیریت شهری اصفهان شاید مغفول مانده است و این وظیفه‌ای است که باید من شخصاً ادا کنم. ایشان جزء اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در اولین دوره بودند و اینکه فرهیخته‌ای به حد ایشان در انتخابات شورا بوده جای تقدیر دارد.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه حضور ایشان در شورای اسلامی شهر اصفهان منجر شد تا شهر اصفهان به عنوان دومین شهر دانشگاهی و یا حتی به عنوان بزرگ‌ترین شهر دانشگاهی کشور (با حذف تهران) در نظر گرفته شود، اضافه کرد: حضور ایشان فتح بابی شد برای فرهیختگانی که امور مردم را با دیدی علمی مدیریت کنند. ایشان در دوره اول شورای شهر اصفهان موجب شدند ما مسیر علمی را برای شهر اصفهان ادامه دهیم.

هم چنین، مهدی زاده (مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان اصفهان) گفت: دکتر عبدالحسین ساسان همواره اشتیاق داشت که مدیران باید آموزش مدیریتی ببینند.

وی خاطر نشان کرد: ایشان از جمله افرادی است که همواره گوشی برای شنیدن در جهت توسعه دارند با هر طیف سیاسی نیز فعالیت و کمک می‌کنند.

کدخبرنگار:13025


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: