• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-8494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با قدم‌هایتان به هنر جان بدهید

انرژی بدهید به دستانی که زندگی می‌دهند به گل خام تا مجسمه شود، یا به رنگ مرده تا رود شود بر دیوار و یا نت‌هایی که آوا می‌شوند برای ساختن یک قطعه این دست‌ها از قدم‌های مخاطبانشان انرژی می‌گیرند تا باز هم گل خام و رنگ مرده و نت‌ها را زنده کنند و به هنر جان ببخشند امروز را به هنر سر بزنید تا دستان هنرمندان جان بگیرد.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان، امروز در ادامه برنامه‌های هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات نشستی با محمدرضا فروتن با موضوع عشق ساعت 17 در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.

امروز جلسه شعر و داستان خوانی ساعت 18 تا 20 در خانه تاریخی صفوی با محوریت شعر مهدی فرجی برگزار می‌شود.

امروز آثار خاک پخته‌های منصور اسکندری (استاد دانشگاه پلیماوس انگلستان) با عنوان نمایشگاه راکو در (مرکز هنری او) ساعت 16 افتتاح می‌شود و تا 28 اردیبهشت میزبان علاقه مندان خواهد بود.

همچنین نمایشگاه گروهی عکس "پویش 7" تا 26 اردیبهشت از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در خانه صفوی و آکادمی هنری هونام و گالری دوران، اولین اکسپو هنری اصفهان را از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران برگزار می‌کند و تا یک خرداد ادامه خواهد داشت.

آثار هیوا علیزاده در نمایشگاه "عرض چهل طول پنجاه و پنج" تا 26 اردیبهشت از ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون و نمایشگاه نقاشی "آذر احمدی" نیز  تا 26 اردیبهشت از ساعت 16 تا 20 در گالری پنج او هفت به روی علاقه مندان باز خواهد بود.

نمایشگاه "نکورویان فرخار" آثار عکاسان 4 قاره از افغانستان بدون جنگ در موزه هنرهای معاصر به نمایش گذاشته می‌شود و تا 10 خرداد ازساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه "قلمکار از اصفهان تا استکهلم" شبنم فرایی در موزه حمام علی قلی آقا برگزار شده است و تا 21 اردیبهشت در ساعت 8.30 تا 15.30 و 14 تا 17 آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه "طراحان آزاد" پروژه گروهی طراحی گرافیک تا 10 خرداد از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

آثار ایزابل اشراقی در نمایشگاه عکس "بازگشت به ریشه‌ها" در محل جنب چهلستون آماده بازدید علاقه مندان است و تا 10 خرداد ازساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

امروز آخرین روز از نمایشگاه آثار علی نصیر است و علاقه مندان از ساعت 12 تا 20 در گالری امروز می‌توانند از این آثار دیدن کنند.

تئاتر از خواستگاری متنفرم نه از چخوف ساعت 20:30 در تالار هنر به کارگردانی محمد رضا بیگدلی تا 15 خرداد اجرا خواهد شد.

همچنین تئاتر "مصائب لیرشاه پیرامون ادموند" به کارگردانی حسن محمدی در ساعت 19 در تالار هنر اجرا خواهد شد و تا 26 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر "موهای عروسک سارا" به کاگردانی مریم معلایی و نویسندگی ناتاشا محرم زاده در ساعت 20 در تالار سعدی به روی صحنه می‌رود و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر "روی زمین" به کارگردانی ایمان جمشیدیان در ساعت 20.30 در تماشاخانه اصفهان واقع در مجموعه فرشچیان به روی صحنه می‌رود و تا 26 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر کمدی "دل‌مشنگ" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شهداد تا ۶ خرداد در ساعت ۲۰ در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و علاقه مندان را فرا می‌خواند.

تئاتر موزیکال "بازی در بازی" به کارگردانی عاطفه نقوی ازساعت 9 تا 10 در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و تا ۲۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

سینما سپاهان فیلم‌های "خجالت نکش"، "تگزاس" و " مصادره" را اکران خواهد کرد. فیلم "لاتاری" نیز در سینما فلسطین به روی پرده می‌رود. امروز فیلم‌های "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن)، "به وقت شام"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "فیلم‌های کوتاه روز" (هنر و تجربه) در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. فیلم‌های "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "لاتاری" و "مصادره" نیز در سینما قدس اکران می‌شود. فیلم‌های "فیلشاه"(انیمیشن) و "لونه زنبور" در سینما فرهنگیان به روی پرده می‌رود.

کد خبرنگار: 13019


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: