• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-8594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فروتن:

عشق موجب پختگی و اصالت می شود

یک بازیگر سینما گفت: عشق از بین رفتنی نیست و همواره جاری است. هرچند ماهیتش تغییر می کند و امیدوارم جهان عشق افلاطونی مورد نظر را یک روز در آغوش بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در سلسله نشست‌های جنبی جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات شامگاه گذشته در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان، محمدرضا فروتن کارگاه آموزشی با موضوع عشق برای حاضران در جشنواره را برگزار کرد که با استقبال انبوه مخاطبان مواجه شد.

وی با بیان اینکه عشق موجب پختگی و اصیل شدن می شود، افزود: عشق بدون قید و شرط یکی از بهترین نوع عشق محسوب می شود و باید گفت عشق کاربردی، عشق کامل به حساب می آید.

این بازیگر سینما ادامه داد: عشق انسان را از تضادها می رهاند و بی شک می توان گفت تجربه عشق بهترین اتفاق زندگی هر فرد است. هرچند که از وسیع ترین زیرمجموعه‌های عشق، احترام است. عشق به هم نوع، کار، میهن و خاک هر یک در جایگاه خود می‌تواند سازنده و موثر باشد.

فروتن که در این جلسه از حاضران خواست تا از تجربیات خود از عشق بگویند و تصریح کرد: برخی مخاطبان این نشست، عشق را عامل کمال یابی و انسجام درونی  و لبخند را راهی برای سازش با جهان اطراف عنوان کردند. گاهی نمی توان به راحتی از عشق صحبت کرد چرا که این امر وابسته به فرهنگ است. عشق یک حال یا مقام نیست، بلکه گاه یک نهضت است.

وی تاکید کرد: عشق می تواند از وجهی به قالبی دیگر تغییر کند. نباید از یاد ببریم که گاهی جایگاهی که در آن قرارداريم متعلق به ما نیست. گاهی آنچه در کودکی عاشقش بودیم در بزرگسالی جای خود را به اتفاقات دیگری می دهد به همین دلیل گاهی ایثار برخی از افراد شاید برای ما دست نیافتنی باشد.

این بازیگر سینما اظهار کرد: عشق از بین رفتنی نیست و همواره جاری است. هرچند قطعا ماهیتش تغییر می کند و امیدوارم جهان عشق افلاطونی مورد نظر را یک روز در آغوش بگیرد.

فروتن خاطرنشان کرد: من هم عاشق شده ام، طعم عشق برایم شیرین است و حس عشق برای من پر از شور است.

کد خبرنگار:13023


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: