• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-13595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

گلپایگان در نظام های سلامت الگو است

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: زیرساخت های بهداشتی- درمانی درگلپایگان بسیار خوب رشد کرده و این شهرستان برای سایر شهرهای در حال پیشرفت، در نظام های سلامت الگو است.
  
به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، علیرضا یوسفی در حاشیه آیین افتتاح شش پروژه بهداشتی درمانی و جشن تکمیل پروژهای بهداشتی درمانی گلپایگان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: زیرساخت های بهداشتی درمانی در گلپایگان رشد مناسبی داشته و این مهم مدیون مدیریت بسیار خوب رییس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان است که توانسته علاوه بر هدایت خوب منابع، از کمک های طرح تحول سلامت استفاده درستی داشته کند.
 
وی با بیان اینکه گلپایگان از نظر وضعیت درمانی شرایط خوبی دارد، ادامه داد: زیر ساخت های بهداشتی بر اساس طرح توسعه شبکه ها، در گلپایگان به اتمام رسید و به عنوان نخستین شهرستان در استان، زیرساخت های سلامت آن به اتمام رسیده است. هم چنین  سی تی اسکن و ام آر ای خوبی در گلپایگان وجود دارد و نیاز نیست مردم برای خدمات سرپایی و بستری به شهر دیگری سفر کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه کلینیک تخصصی، سی تی اسکن، اورژانس، دیالیز و ... در این شهرستان به خوبی خدمات ارائه می دهند، افزود: متاسفانه در جامعه ما بر طبل یاس زیاد زده می شود، اما در سال های اخیر هر بار که به گلپایگان آمدم پیشرفت، امید و کار را دیدیم و امیدوارم این حرکت روبه جلو کماکان ادامه یابد.

یوسفی راه خدمت به مردم را بی پایان دانست و تاکید کرد: گلپایگان برای سایر شهرهای در حال پیشرفت، در نظام های سلامت الگو شده است.

وی در خصوص تجهیز بخش NICU یادآورشد: تجهیزات ان آی سی یو توسط وزارت خانه به طور متمرکز خریداری و در سطح کشور توزیع می شود و امیدواریم این بخش در گلپایگان هرچه سریعتر تجهیز شود.

کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: