• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-13795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بختیار:

"توریسم درمانی" در گلپایگان جای کار دارد

نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس با تاکید بر اینکه "توریسم درمانی" در گلپایگان جای کار دارد، گفت: گلپایگان به دلیل زیرساخت های بهداشتی که یکی پس از دیگری در حال بهره برداری است و می تواند به عنوان طرح پایلوت کشوری در حوزه سلامت تعریف شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، علی بختیار در  آیین افتتاح 6 پروژه بهداشتی درمانی و جشن تکمیل پروژهای بهداشتی درمانی گلپایگان، اظهار کرد: حوزه سلامت گلپایگان با وجود مدیری توانمند و تعاملی که با مدیران استان دارد و حضور ارزشمند خیران این شهرستان گام به گام در جهت پویایی وتکمیل بخش های مختلف سلامت حرکت رو به جلویی را دارد.

وی با بیان اینکه مدیرتی با برنامه ریزی، سرلوحه کار مدیر شبکه بهداشت شهرستان است و تمام زحماتی که کشیده شده حکایت از یک برنامه ریزی مدون دارد، ادامه داد: تمام پروژه ها طبق یک برنامه ای مشخص تعریف شده است، هم چنین رییس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان سعی دارد پروژه هایی را بنیان گذارد که در این شهرستان وجود ندارد و در ساخت آنها نیز سلیقه به خرج می دهد.

نماینده گلپایگان وخوانسار در مجلس افزود: گلپایگان به دلیل زیرساخت های بهداشتی که یکی پس از دیگری در حال بهره برداری است و می تواند به عنوان طرح پایلوت کشوری در حوزه سلامت تعریف شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بیمارستان آیت الله گلپایگانی زیر ساخت خوبی است و بیمارستان امام حسین (ع) نیز تکمیل است در جلسه ای با رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به یک پیشنهاد رسیدیم که "توریسم درمانی" در گلپایگان جای کار دارد؛ هم چنین مطابق وعده ریاست دانشگاه، امیدواریم شاهد مرکز جراحی قلب در گلپایگان باشیم.

بختیار یادآورشد: مجلس برای ارتقا حوزه سلامت با اختصاص یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده و منابع دیگر که امسال در حوزه بیمه سلامت مشخص شده، درصدد ارتقا وضعیت حوزه بهداشتی و درمانی کشور است.

وی ادامه داد: قبل از اجرای طرح تحول سلامت، بیمار اورژانسی که نیاز به جراحی داشت، به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه بیمارستان، بستری نمی شد، اما امروز با منابع پایداری که مجلس در بودجه پیش بینی کرده شاهد این اتفاق نیستیم و با حدود 10 درصد هزینه های گذشته درمان به طور کامل انجام و ترخیص می شود.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس با بیان اینکه نگاه مجلس به حوزه سلامت ویژه است، افزود: وزیری که در حوزه سلامت در حال کار است دائم برنامه های خود را با مجلس در میان می گذارد، بنابراین به واسطه این تعامل، مجلس نیز نگاه تعاملی با وی دارد.

کدخبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: