• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-13995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه گلپایگان:

اصناف نقش پررنگی در پیروزی انقلاب داشتند

جانشین فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: تدابیری که مقام معظم رهبری در راستای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح می‌کنند فصل الخطاب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در گلپایگان، سرهنگ حمیدرضا یاوری در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اصناف شهرستان، اظهار کرد: مأموریتی که به بسیج اصناف واگذار شده همچون سایر رده‌های بسیج در راستای حفظ و تعالی معنویات اسلام ناب محمدی و در ادامه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اما لازم است که مجموعه اقشار مختلف در جامعه نسبت به مسائل سیاسی روز اشرافیت لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اقشار جامعه اصناف است که البته نقش بسیار پررنگی هم برای پیروزی نظام و انقلاب داشتند، پس می‌طلبد که این قشر زحمت‌کش در راستای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه باشند و نسبت به مسائل مختلف اشرافیت داشته باشند تا نقش خود را آن‌طور که شایسته این مجموعه دلسوز نظام است همواره پر رنگ ایفا کنند.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: تدابیری که مقام معظم رهبری در راستای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح می‌کنند برای ما به‌عنوان فصل الخطاب است. یکی از مأموریت‌هایی که بسیج اصناف در این راستا دارد این است که این منویات را به اطلاع همه مجموعه صنوف برساند تا همانند سایر اقشار با بینش و بصیرت لازم در راستای موضوعات سیاسی روز بتواند برای دفاع از نظام در صحنه حضور داشته باشد.

کد خبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: