• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-9294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان:

نسل جوان به جشنواره‌هایی مانند حسنات چشم دوخته‌اند

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: نسل جوان به این جشنواره‌ها چشم دوخته‌اند تا خود را بیازمایند و با ساخت فیلم‌های کوتاه آن را میدانی برای تجربه در زمینه فیلم‌سازی قرار دهند.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، حسین ملایی شامگاه سه‌شنبه در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان اظهار کرد: بسیار خرسندیم که امسال نیز توفیق یافتیم تا هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات با موضوع احسان و نیکوکاری را در شهر اصفهان برقرار کنیم.

وی افزود: در سال‌های گذشته به تنهایی قادر به برگزاری این جشنواره نبودیم و نهادهای استان با ما همکاری کردند که امیدواریم در آینده نیز به همت دست اندرکاران و مسئولان استانی این رویداد فرهنگی ادامه پیدا کند.

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با بیان اینکه جشنواره حسنات برای اصفهان و ایران دارای اهمیت است، گفت: نسل جوان به این جشنواره‌ها چشم دوخته‌اند تا خود را بیازمایند و با ساخت فیلم‌های کوتاه آن را میدانی برای تجربه در زمینه فیلم‌سازی قرار دهند.

 وی بابیان اینکه با مشاهده داوران جوان که با علاقه‌مندی در این صحنه حضور دارند به واقع به آینده کشور امیدوار می‌شویم، تصریح کرد: این افراد با عشق و علاقه به میدان فیلم‌سازی گام نهادند و در آینده کشور نقش ویژه دارند.

مردم کشور به شادمانی نیاز دارند

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان تأکید کرد: فراموش نکنیم که مردم کشورمان از کودک، نوجوان، جوان و پیر به شدت به شادمانی نیاز دارند و ما حضور هنرمندانی که در این امر مقدس نقش دارند را در جشنواره حسنات گرامی می‌داریم.

وی افزود: گرچه ما بضاعت کافی برای تقدیر از این هنرمندان نداریم، اما تمامی افرادی که دغدغه فرهنگ هنر و اعتلای فرهنگ کشور را دارند در نزد ما عزیز و مورد تقدیر هستند.

ملایی با گرامیداشت یاد زاون اظهار کرد: جشنواره حسنات به همت زاون قوکاسیان شکل گرفت و پس از وی حضور صدرعاملی به عنوان دبیر جشنواره به ما این توان و امید را داد که با قدرت بیشتری این راه را ادامه دهیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه کانون حسنات یک موسسه خیریه خصوصی است، گفت: بر این اساس برگزاری این جشنواره با این ویژگی ها در کشور از سوی یک کانون قرض الحسنه بی نظیر است و ما برآنیم که نگاهی که به احسان و نیکوکاری داریم با همت شما هنرمندان مشوق کار خیر و نیکوکاری گسترش دهیم.

رئیس جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: هر فردی می‌ تواند در صورت اراده با زبان، قدم و قلم کاری در راه خیر و نیکی یه سرانجام رساند، برای این امر لازم نیست حتما از مکنت مالی برخوردار باشیم بلکه با اندکی کار خیر مانند دست نابینایی را گرفتن، کمک به یتیم و بیماران می توان این احساس انسانی را ارتقا بخشید.

ملایی گفت: امیدواریم که انسان‌ها با کمک به یکدیگر هم در شادی و آرامش یکدیگر شریک باشند تا همگی به سمت نهادینه سازی جامعه سالم حرکت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: