• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-14895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

به شدت طرفدار هنر هستیم

امام جمعه گلپایگان گفت: هنر مقوله مهمی است و به شدت طرفدار هنر و ارتقای سطح فرهنگی هستیم. صفات الهی تجسمی از هنر است، قرآن نهایت هنرنمایی حضرت حق است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، آیت الله سید علی طهماسبی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان اظهار کرد: برخی از آمارهایی که در رابطه با موضوعات مختلف داده می‌شود به این دلیل است که کشور ما را بد و کشورهای اروپایی که در آنها ولنگاری وجود دارد را خوب جلوه دهد. با بررسی علمی برخی آمار متوجه شدم که این آمار اغلب دروغ هستند، این دروغ‌ها را برخی از نفوذی و افرادی که ملعبه دست غربی‌ها هستند درست می‌کنند تا بگویند روش ما اشتباه است.

وی ادامه داد: بسیاری از افراد در غرب با قرص‌های شادی آور زندگی خود را سپری می‌کنند، در حالی که مردم در کشور ما که در جوامع سنتی متأثر از فرهنگ غربی نیستند، سالم‌تر و با نشاط‌ تر زندگی می‌کنند، بنابراین با توجه به ارزش‌ها و دستورات دین به دنبال نشاط دراز مدت و مستمر و نه شادی مقطعی و هیجانی هستیم.

امام جمعه گلپایگان گفت: هنر مقوله مهمی است و به شدت طرفدار هنر و ارتقای سطح فرهنگی هستیم. صفات الهی تجسمی از هنر است، قرآن نهایت هنرنمایی حضرت حق است بنابراین باید به هنر خوب پرداخته شود و در کارهای فرهنگی و هنری اصیل نشاط مستمر و پابرجایی را در جامعه ایجاد کنیم. همچنین از آفت‌هایی که ممکن است از طریق برخی روش‌ها متوجه انسان شود دوری کنیم.
کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: