• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-9394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

نصف جهان با آغوشی باز به استقبال فرهنگ و هنر می‌رود

فرهنگ و هنر در جای جای زندگی هر ایرانی نشانی از جنس عشق، امید و حیاتی دوباره دارد. امروز نصف جهان با آغوشی باز به استقبال فرهنگ و هنر می‌رود و علاقه مندان را برای همراهی خود فرا می‌خواند تا زندگی را با قدم‌هایی استوار به سوی حقایق هستی ببرد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه اصفهان، نشست "با هم بخوانیم" امروز به بررسی کتاب "هنر عشق ورزیدن" اریک فروم می‌پردازد و در ساعت 17 در موسسه نقش قلم میزبان علاقه مندان خواهند بود.

امروز نشست "نقد و بررسی عکس با رویکرد مستند اجتماعی" با حضور اصغر صامتی در ساعت 17 در سالن سینماتک مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان برگزار می‌شود.

نمایشگاه "راکو" آثار خاک پخته‌های منصور اسکندری از ساعت 16 تا 20 در مرکز هنری او برگزار می‌شود و تا 28 اردیبهشت به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه نقاشی "روشنایی آب" با آثار اکبر نیکان پور از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن بر گزار می‌شود و تا 24 خرداد آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

آکادمی هنری هونام و گالری دوران، اولین اکسپو هنری اصفهان را از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران برگزار می‌کند و تا یک خرداد ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه "نکورویان فرخار" آثار عکاسان 4 قاره از افغانستان بدون جنگ در موزه هنرهای معاصر به نمایش گذاشته می‌شود و تا 10 خرداد ازساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه "طراحان آزاد" پروژه گروهی طراحی گرافیک تا 10 خرداد از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

آثار ایزابل اشراقی در نمایشگاه عکس "بازگشت به ریشه‌ها" در محل جنب چهلستون آماده بازدید علاقه مندان است و تا 10 خرداد ازساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه نقاشی و مجسمه مهرزاد حیدری از ساعت 17.30 تا 21 در گالری ارژنگ برگزار می‌شود و تا 27 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

آخرین روز نمایشگاه عکس موبایلی خاطرات نوروز 1397 دانش آموزان دبستان پسرانه علم آوران از ساعت 15 تا 20 در نگارخانه کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.

نمایشگاه آبرنگ "سحر محتشمی" هنرآموخته استاد بهروز والیانی از ساعت 17 تا 20.30 در گالری نگاه نو به روی علاقه مندان باز است.

آخربن روز از نمایشگاه گروهی عکس "پویش 7" از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در خانه صفوی برگزار می‌شود.

آخرین روز نمایشگاه "عرض چهل طول پنجاه و پنج" از آثار هیوا علیزاده از ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون برگزار می‌شود.

آخرین روز نمایشگاه نقاشی "آذر احمدی" از ساعت 16 تا 20 در گالری پنج او هفت به روی علاقه مندان باز خواهد بود.

مجموعه نمایشنامه خوانی‌های "ابله" بر اساس داستان داستایوسکی به کارگردانی میثم کیان در ساعت 20.30 در حوضخانه قلمستان ساختمان القدیر واقع در مجموعه فرهنگی تفریحی باغ قدیر برگزار می‌شود و تا یکم خرداد ادامه خواهد داشت.

تئاتر "از خواستگاری متنفرم، نه از چخوف" به کارگردانی محمدرضا بیگدلی در ساعت 20.30 در تالار هنر به روی صحنه  می‌رود و تا 15 خرداد ادامه خواهد داشت.

آخرین روزی است که تئاتر "مصائب لیرشاه پیرامون ادموند" به کارگردانی حسن محمدی در ساعت 19 در تالار هنر اجرا خواهد شد.

آخرین اجرا تئاتر "روی زمین" به کارگردانی ایمان جمشیدیان نیز در ساعت 20.30 در تماشاخانه اصفهان واقع در مجموعه فرشچیان به روی صحنه می‌رود.

آخرین روز از اجرای تئاتر شاد و موزیکال "بازی در بازی" به کارگردانی عاطفه نقوی ازساعت 9 تا 10 در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود.

تئاتر "موهای عروسک سارا" به کاگردانی مریم معلایی و نویسندگی ناتاشا محرم زاده در ساعت 20 در تالار سعدی به روی صحنه می‌رود و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر کمدی "دل‌مشنگ" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شهداد از امروز تا ۶ خرداد در ساعت ۲۰ در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و علاقه مندان را فرا می‌خواند.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "عصبانی نیستم"، "تگزاس" و "مصادره" را اکران خواهد کرد. سینما فلسطین فیلم‌های "عصبانی نیستم" و "لاتاری" را اکران خواهد کرد. امروز فیلم‌های "جشن دلتنگی"، "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن)، "به وقت شام"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "دژاوو" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. فیلم‌های "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "لاتاری" و "مصادره" در سینما قدس اکران می‌شود. 

کد خبرنگار: 13091


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: