• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-9891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کاشان برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جذاب است

فرماندار کاشان گفت: خاک زرخیز کاشان به واسطه موقعیت جغرافیایی و منابع انسانی متخصص همواره برای سرمایه گذاران و فعالان صنعتی و تولیدی جذاب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا– منطقه اصفهان در کاشان، حمیدرضا مومنیان در دیدار از شهرک صنعتی کاشان، اظهار کرد: شهرستان کاشان با توجه به برخورداری از امنیت مطلوب، دسترسی به کریدور شمال به جنوب و قرارگرفتن زنجیره تولید در کنارهم و دسترسی به مواد اولیه، مستعد توسعه فضای کسب وکار و اشتغال زایی صنعتی است.

وی با تاکید بر ضرورت توسعه شهرک های صنعتی کاشان، تصریح کرد: با توجه به محدود بودن وسعت جغرافیایی شهرستان کاشان، نیازمند حفظ و ارتقا زیرساخت شهرک های صنعتی فعلی هستیم.

فرماندار کاشان گفت: انتظار داریم مجموعه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و هم چنین دستگاه های خدمات رسان در توسعه زیرساخت ها به ویژه در شهرک صنعتی امیرکبیر بیش از پیش مساعدت و همکاری کنند.

وی با تقدیر از اقدامات شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در حوزه واگذاری اختیارات، خواستار تفویض کامل کلیه مراحل اداری، استعلامات و صدور مجوزات مربوطه به اداره شهرستان ویژه کاشان در راستای حمایت از فعالان عرصه تولید و اشتغال شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: