• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-14995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پلمب یک مرکز دندانپزشکی بدون مجوز در کاشان

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از پلمب یک مرکز دندانپزشکی و دندانسازی فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ایسنا– منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، رضا کردی اظهار کرد: این مرکز درمانی توسط یک فرد بدون صلاحیت در امور دندانپزشکی اداره می شد که با حکم قضایی پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

وی با اشاره به فعالیت های دندانپزشکی و دندانسازی فرد متخلف در شرایط غیربهداشتی، گفت: براساس گزارش های مردمی و با استناد به گزارش واحد نظارت بر فعالیت های مرکزهای دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، وسایل غیرمجاز این مرکز نیز توقیف و متصدی آن به مراجع قضایی معرفی شد.

سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان تصریح کرد: افرادی که از فعالیت های غیرقانونی این واحد دچار زیان های مادی یا عارضه جسمی شدند، با مراجعه به دادسرا یا دفتر حقوقی دانشگاه می توانند شکایت خود را  پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، پنج درمانگاه خصوص دندانپزشکی، 32 مرکز خدمات جامع سلامت دارای خدمات دندانپزشکی و 108 مطب در حوزه ماموریت دانشگاه علوم پزشکی کاشان فعالیت می کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: