• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-15195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کاروان امید آفرینان در اردستان

فرماندار اردستان گفت: طرح کاروان امید آفرینان به منظور رسیدگی به مشکلات روستاییان در شهرستان اردستان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، حمیدرضا تعاملی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از وظایف اصلی مسئولان این است که در ارتباط و تعامل نزدیک با مردم باشند، اظهار کرد: به همین منظور طرح کاروان امید آفرینان در شهرستان اردستان برنامه ریزی و راه اندازی شده است که مسئولان شهرستان اردستان هفته‌ای یکبار به روستاهای شهرستان سفر می کنند تا به مشکلات و درخواست های اهالی روستا رسیدگی کنند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف این سفرها اجرای سیاست های کلی دولت و همچنین اجرای اهداف منطقه است، افزود: دهیاران موظف هستند روند مشکلات و نظرات مردم را پیگیری کنند. به دلیل گلایه ها و درخواست های مردمی، برنامه ریزی شد تا تمامی جلساتی که در زمان صبح برگزار می شد به بعدازظهر موکول شود.

تاملی تاکید: از دستگاه‌های اجرایی خواسته شده تا روزانه حدالمقدور در دستگاه خود حضور داشته باشند و مشکلات مردم را رسیدگی کنند. اولویت همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع باشد گفت: به تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده در صورتی که خود حضور نداشتند جانشین آنها بتواند تصمیم بگیرد.

فرماندار اردستان افزود: با توجه به برنامه‌های توسعه ای که در شهرستان اردستان پیش بینی شده است به حضور تمام وقت مدیران در منطقه نیاز است که به مرور زمان، همه مدیران باید در منطقه به طور تمام وقت حضور داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: