• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-6690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره مخابرات اردستان:

4.5G به اردستان رسید

رئیس اداره مخابرات اردستان گفت: در حال حاضر بیش از 30هزار خط تلفن ثابت در اردستان فعال است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، حمیدرضا ترکیان ظهر امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت مخابرات اردستان بیش از 30 هزار مشترک تلفن ثابت دارد که همه این مشترکین می‌توانند از اینترنت پر سرعت استفاده کنند.

وی افزود: در حال حاضر پنجاه روستا در شهرستان اردستان امکان استفاده از اینترنت را دارند. در سال 1396 تعداد 10 طرح توسعه سرویس اینترنت در شهرستان داشته‌ایم که آمار صد در صد پوشش اینترنت سیمی را نشان می‌دهد.

ترکیان ادامه داد: در شهرستان اردستان بالغ بر 59 هزار مشترک تلفن همراه وجود دارد که به همین منظور در سال 1396 هفت طرح توسعه همراه اول اجرا شده است.

رئیس مخابرات شهرستان اردستان خاطرنشان کرد: بستر اینترنت 3G،4G  و 4.5G  در شهرستان اردستان فراهم شده و با اجرای فیبر نوری 4G شهر مهاباد به بهره برداری رسید.

ترکیان تصریح کرد: کل جاده ترانزیت اردستان تحت پوشش اینترنت 3G و 4G پایدار قرار گرفته تا مسافران بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

وی همچنین اضافه کرد: در خصوص شبکه تلفن ثابت و همراه اردستان 19 طرح توسعه‌ای در سال 1396 به بهره برداری رسیده و در حال حاضر ضریب تلفن همراه اردستان نزدیک به 99 درصد و ضریب تلفن ثابت 54 درصد است.

رئیس مخابرات شهرستان اردستان با اعلام اینکه تمام روستاهای بالای بیست نفر خانوار این شهرستان ‌از تلفن ثابت برخوردار هستند، تاکید کرد: خدمات غیرحضوری یکی از موضوعات و برنامه‌هایی است که مخابرات در دستور کار خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: