• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-9694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

ارمغان فرهنگ و هنر در پنجشنبه نصف جهان

نصف جهان در ترنم باران بهاری می درخشد و خود را در سرسبزی روزهای پایانی اردیبهشت غوطه ور ساخته است. فرهنگ و هنر است که در این روزها با نصف جهان گره خورده و یار همیشگی علاقه مندانش است.

به گزارش ایسنا ـ منطقه اصفهان، نشست "تکیه هنرمند به آگاهی درونی" با استاد آذر احمدی در ساعت 17 در پژوهشکده پنج او هفت برگزار می شود.

خانه فیزیک اصفهان امروز اکران و نقد فیلم "contact" را برگزار می کند و در ساعت 17 در سالن میرزاخانی روبه روی مقبره بانو امین علاقه مندان را فرا می خواند.

جلسه "تحلیل و شعرخوانی" امروز به بررسی مجموعه اشعار پانته آ صفایی می پردازد و در ساعت 17 در موسسه خانه خورشید علاقه مندان را فرا می خواند.

هفتمین نمایشگاه تخصصی "گل و گیاه، گیاهان دارویی، ماهیان تزئینی و فرآورده های طبیعی" از ساعت 16 تا 23 در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به روی علاقه مندان باز است و تا 29 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه "راکو" آثار خاک پخته های منصور اسکندری از ساعت 16 تا 20 در مرکز هنری او برگزار می شود و تا 28 اردیبهشت به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه نقاشی "روشنایی آب" با آثار اکبر نیکان پور از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن برگزار می شود و تا 24 خرداد آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

آکادمی هنری هونام و گالری دوران، اولین اکسپو هنری اصفهان را از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران برگزار می‌کند و تا یک خرداد ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه "نکورویان فرخار" آثار عکاسان 4 قاره از افغانستان بدون جنگ در موزه هنرهای معاصر به نمایش گذاشته می‌شود و تا 10 خرداد از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه "طراحان آزاد" پروژه گروهی طراحی گرافیک تا 10 خرداد از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

آثار ایزابل اشراقی در نمایشگاه عکس "بازگشت به ریشه‌ها" در جنب چهلستون آماده بازدید علاقه مندان است و تا 10 خرداد از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

آخرین روز از نمایشگاه نقاشی و مجسمه مهرزاد حیدری از ساعت 17.30 تا 21 در گالری ارژنگ برگزار می شود.

مجموعه نمایشنامه خوانی های "ابله" بر اساس داستان داستایوسکی به کارگردانی میثم کیان در ساعت 20.30 در حوضخانه قلمستان ساختمان الغدیر واقع در مجموعه فرهنگی تفریحی باغ غدیر برگزار می شود و تا یکم خرداد ادامه خواهد داشت.

تئاتر "از خواستگاری متنفرم، نه از چخوف" به کارگردانی محمدرضا بیگدلی در ساعت 20.30 در تالار هنر به روی صحنه می رود و تا 15 خرداد ادامه خواهد داشت.

تئاتر "موهای عروسک سارا" به کاگردانی مریم معلایی و نویسندگی ناتاشا محرم زاده در ساعت 20 در تالار سعدی به روی صحنه می‌رود و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر کمدی "دل‌مشنگ" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شهداد از امروز تا ۶ خرداد در ساعت ۲۰ در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و علاقه مندان را فرا می‌خواند.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "عصبانی نیستم"، "تگزاس" و "مصادره" را اکران خواهد کرد. سینما فلسطین فیلم های "عصبانی نیستم" و "لاتاری" را اکران خواهد کرد. امروز فیلم‌های "جشن دلتنگی"، "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن)، "به وقت شام"، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "دژاوو" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. فیلم‌های "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "لاتاری" و "مصادره" در سینما قدس اکران می‌شود.

کد خبرنگار: 13091


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: