• جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-9894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

تجلی حیات در فرهنگ و هنر نصف جهان

اصفهان مهد فرهنگ و هنر، این روزها هم خروشان است و گالری ها و نمایشگاه‌ها را رنگین کرده تا علاقه مندان را به سوی خود بکشاند و چشمه دیگری از هنر را به آن‌ها یادآور شود.

به گزارش ایسنا ـ منطقه اصفهان، نمایشگاه گروهی "تکرار" آثار زهرا ملکی، زهرا معین و سارا ممتحنی امروز در ساعت 17 گشایش می یابد و تا 13 خرداد از ساعت 12 تا 20 ادامه خواهد داشت. همچنین پنل گفت و گو با مجید اخگر و علی نجات غلامی در روز یکشنبه 30 اردیبهشت در ساعت 17 برگزار خواهد شد.

 همنشینی آثار هنرمندان بین المللی نوگرا از ایران، آمریکا، ژاپن، آلمان، اسپانیا و هلند در نمایشگاه گروهی بین المللی "ساید بای ساید" تا 2 خرداد از ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نشست "بخوانیم و بدانیم 10" با گپ و گفتی درباره کتاب انسان در جست و جوی معنی اثر ویکتور فرانک و همچنین اگزیستانسیالیسم به سخنرانی محمد ولی پور امروز در ساعت 16.30 در کافه کتاب مرکزی برگزار  می‌شود.

آثار غلامرضا اسماعیل زاده در نمایشگاه نگارگری "ماه و ماهی" از ساعت 17 تا 21 در گالری ارژنگ برگزار می‌شود و تا 10خرداد به روی علاقه مندان باز است.

هفتمین نمایشگاه تخصصی "گل و گیاه، گیاهان دارویی، ماهیان تزئینی و فرآورده‌های طبیعی" از ساعت 16 تا 23 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان به روی علاقه مندان باز است و تا 29 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

آخرین روز نمایشگاه "راکو" آثار خاک پخته‌های منصور اسکندری از ساعت 16 تا 20 در مرکز هنری او برگزار می‌شود.

نمایشگاه نقاشی "روشنایی آب" با آثار اکبر نیکان پور از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن بر گزار می‌شود  و تا 24 خرداد آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

آکادمی هنری هونام و گالری دوران، اولین اکسپو هنری اصفهان را از ساعت 17 تا 21 در گالری دوران برگزار می‌کند و تا یک خرداد ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه "نکورویان فرخار" آثار عکاسان چهار قاره از افغانستان بدون جنگ در موزه هنرهای معاصر به نمایش گذاشته می‌شود و تا 10 خرداد ازساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه "طراحان آزاد" پروژه گروهی طراحی گرافیک تا 10 خرداد از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می‌شود.

آثار ایزابل اشراقی در نمایشگاه عکس "بازگشت به ریشه‌ها" در محل جنب چهلستون آماده بازدید علاقه مندان است و تا 10 خرداد ازساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

مجموعه نمایشنامه خوانی‌های "ابله" بر اساس داستان داستایوسکی به کارگردانی میثم کیان در ساعت 20.30 در حوضخانه قلمستان ساختمان الغدیر واقع در مجموعه فرهنگی تفریحی باغ غدیر برگزار می‌شود و تا یکم خرداد ادامه خواهد داشت.

تئاتر "از خواستگاری متنفرم، نه از چخوف" به کارگردانی محمدرضا بیگدلی در ساعت 20.30 در تالار هنر به روی صحنه  می‌رود و تا 15 خرداد ادامه خواهد داشت.

تئاتر "موهای عروسک سارا" به کاگردانی مریم معلایی و نویسندگی ناتاشا محرم زاده در ساعت 20 در تالار سعدی به روی صحنه می‌رود و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

تئاتر کمدی "دل‌مشنگ" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شهداد از امروز تا ۶ خرداد در ساعت ۲۰ در سالن سوره حوزه هنری به روی صحنه می‌رود و علاقه مندان را فرا می‌خواند.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "عصبانی نیستم" و "تگزاس" را اکران خواهد کرد. سینما فلسطین فیلم‌های "عصبانی نیستم" و "لاتاری" را اکران خواهد کرد. امروز فیلم‌های "جشن دلتنگی"، "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "خوک"، "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن)، "لونه زنبور"، "بدون تاریخ بدون امضا" و "رفتن" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. فیلم‌های "عصبانی نیستم!"، "تگزاس"، "لاتاری" و "مصادره" در سینما قدس اکران می‌شود.

کد خبرنگار: 13091


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: