• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-2088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سپاهان با نظر قلعه نویی بسته می‌شود

مدیرعامل سپاهان: قرارداد قلعه‌نویی نزدیک 3 میلیارد است/ ریخت و پاش در سپاهان صحت ندارد

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص رقم قرارداد امیر قلعه‌نویی گفت: ریخت وپاش در سپاهان صحت ندارد و قرارداد قلعه نویی با تمام آپشن‌هایش نزدیک به ۳ میلیارد است.

مسعود تابش در گفت وگو با خبرنگارایسنا- منطقه اصفهان، گام اول ما برای فصل پیش رو انتخاب یک سرمربی قوی و در حد واندازه های سپاهان برای بازگشت به دوران خوب و درخشان سپاهان بود که آمدن قلعه نویی این مساله محقق شد. مدارک و عملکرد گذشته نشان می‌دهد که ما با قلعه نویی دوران خوب و درخشانی داشتیم دورانی که اگر ادامه پیدا می‌کرد می‌توانستیم حتی قهرمان آسیا هم شویم.

وی افزود: قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایرانی است. طی دو سال همکاری که با او را داشتیم با خصوصیاتش آشنا شدیم و بنابراین توانمندی‌های وی بر هیچ کس پوشیده نیست. برای بازگشت قلعه نویی به سپاهان هر دو طرف علاقمند بودیم. قلعه نویی از همان زمانی که از سپاهان رفت همیشه از سپاهان به نیکی یاد کرده، شاید اگر بعد از قهرمانی در فصل دهم قلعه نویی از سپاهان نمی‌رفت واین همکاری‌ها ادامه پیدا حتی می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم.

مدیر عامل سپاهان در خصوص روند برنامه‌های سرمربی جدید سپاهان گفت: قلعه نویی برنامه‌هایش را ارائه کرده که براساس آن تمرینات تیم از ۲۵ خردادماه شروع می‌شود. یک اردوی داخلی و یک اردوی خارجی را پیش بینی کردیم.

وی خاطر نشان کرد: قلعه نویی حدود 80 درصد بازیکنان مدنظرش را مشخص و اعلام کرده، اما به لحاظ حرفه‌ای درست نیست الان اسمی از بازیکنان ببریم.

وی تاکید کرد: با قلعه نویی برای دوره جدید حضورش در سپاهان برنامه‌ و اهداف بزرگی را ترسیم کردیم، استراتژی ما ابتدا کسب سهمیه آسیایی است و برای سه یا چهار سال آینده هم قهرمانی در آسیا هدف گذاری کرده‌ایم. سپاهان یک تیم معمولی نیست، تیمی ریشه دار و پرهوادار است. باید از هوادارانمان تشکر کنیم، فصل گذشته هم باوجود نتایج بدی که داشتیم در هر بازی به طور معمول ۱۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آمد.

تابش ادامه داد: پیش بینی می‌کنیم با تکمیل طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان، در این فصل هواداران بیشتری برای حمایت از سپاهان به ورزشگاه بیایند تا دوباره همان سپاهانی شویم که می‌خواست همیشه قهرمان بماند.

وی در خصوص مبلغ قرارداد قلعه نویی و ریخت و پاش‌هایی که گفته می‌شود در سپاهان صورت می‌گیرد، تاکید کرد: ما یک تیم صنعتی هستیم، نمی‌دانم چرا همیشه این بحث‌ها در مورد تیم‌های اصفهانی به خصوص سپاهان است. ریخت و پاش در مورد ما صحت ندارد. کپی قراردادها را به صورت شفاف به شورای عالی ورزش باشگاه‌های صنعتی ارائه کردیم تا جای هیچ گونه بحثی نباشد. قرارداد قلعه نویی با تمام آپشن‌هایش نزدیک ۳ میلیارد تومان است.

تابش افزود: سپاهان یک باشگاه به معنای واقعی است که در رشته‌ها و رده‌های مختلف تیم داری می‌کند، ما در حدود ۷۰ رده و بخش با بیش از ۲ هزار مربی و ورزشکار را حمایت می‌کنیم. بنابراین طبیعی است که بودجه سپاهان نسبت به سایر تیم‌ها وباشگاهها بیشتر اعلام شود، بودجه باشگاه فقط به تیم فوتبال اختصاص ندارد و شامل تمام رشته‌ها می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که اسامی که از آمدن آن‌ها به سپاهان نام برده شده تا چه حد صحت دارد، گفت: نظر قلعه نویی در مورد محسن مسلمان مثبت است و بازگشت او به سپاهان بسته به مذاکراتی دارد که با وی انجام می‌دهیم. کی روش استنلی هم بازیکنی است که نامش در لیست قلعه نویی است که البته توافق مالی در مورد وی بسیار مهم است چون قرار نیست ارقام نجومی در مورد قرارداد بازیکنان داشته باشیم.

مدیر عامل سپاهان همچنین در خصوص استفاده از محرم نویدکیا در کادر فنی تیم تاکید کرد: آن گونه که شنیدم قلعه نویی نیز علاقمند به همکاری با نویدکیا است، ما هم مشکلی در این زمینه نداریم. نویدکیا کاپیتان و بازیکن بزرگی بوده که می‌تواند به سپاهان کمک کند، صحبتی هم که با وی داشتم یکسری نقطه نظرات فنی داشت که در نهایت همکاری اش با سپاهان بستگی به مذاکرات وی با قلعه نویی دارد.

کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: