• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-2295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

191 نفر از محکومان زندان کاشان آزاد شدند

رییس ستاد دیه شهرستان کاشان گفت: 191 نفر از محکومان جرائم مالی و غیرعمد سال گذشته، از زندان کاشان آزاد شدند که 182 نفر مرد و 9 نفر زن هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، علی فرزانه در جشن ملی نسیم مهر، اظهار کرد: از مجموع افرادی که از زندان کاشان آزاد شدند شامل 32 نفر بدهکاران دیه، 110 نفر بدهکاران مالی، 46 نفر محکوم به پرداخت مهریه و سه نفر نیز در ارتباط با نفقه بودند.

وی افزود: میزان بدهی زندانیان آزاد شده در سال گذشته حدود 142 میلیارد ریال بود که شاکیان بیش از 66 میلیارد و 960 میلیون ریال را از این مبلغ را بخشیدند.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کاشان گفت: بخش دیگری از بدهی محکومان توسط بستگان آنها و کمک شهروندان نیکوکار تامین و سایر مبالغ نیز به صورت بلاعوض نیز توسط ستاد دیه کشور پرداخت شد.

وی تصریح کرد: از سوی ستاد دیه کاشان در سال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال کمک بلاعوض به 68 زندانی و هم چنین 870 میلیون ریال نیز تسهیلات بدون کارمزد به 21 نفر زندانی پرداخت شده است.

فرزانه افزود: 2759 نفر از سال 87 تاکنون از زندان کاشان آزاد شدند که در مجموع به پرداخت مبلغ 970 میلیارد ریال محکوم بودند.

به گزارش ایسنا، از سال 1387 و در روز پنجم خرداد، جشن ملی نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده زندانیان در سراسر کشور برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: