• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-4488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

احتمال سبزپوش شدن مسلمان بالاتر رفت

با اعلام سرپرست پرسپولیس جدایی محسن مسلمان از پرسپولیس قطعی شده و حالا این بازیکن به دنبال تعیین تیم فصل آینده خود است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، محسن مسلمان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با قرارگرفتن در لیست خروجی این تیم به دنبال انتخاب تیم جدید خود است. از مقصدهای بعدی مهندس پرسپولیس چند تیم قطری، سپاهان و ذوب‌آهن نام برده می‌شود.

اما به نظر می‌رسد پیشنهادهای تیم‌های قطری مناسب و دندان بگیر نبوده است و او ترجیح می‌دهد ادامه فوتبال حرفه‌ای خود را در ایران بگذراند.

باشگاه سپاهان در چند روزه گذشته رسماً اعلام کرده است که به دنبال جذب این بازیکن است و نماینده این باشگاه در تهران در حال مذاکره با هافبک پرسپولیسی‌ها است. اما با توجه به رقابت سنگین و دیرینه پرسپولیس با طلایی‌پوشان اصفهانی مسلمان آن چنان راغب به حضور در جمع شاگردان قلعه‌نویی را ندارد تا بتواند روابط حسنه خود را با هواداران پرسپولیس حفظ کند.

با این وجود ذوب‌آهن به عنوان مقصد این بازیکن برای فصل آینده محتمل‌تر است و باید دید مذاکرات سعید آذری با این بازیکن به کجا خواهد رسید.

مدیرعامل سبزپوشان در مصاحبه‌ای که روز گذشته انجام داده است رسماً مذاکره با این بازیکن را تائید کرده و گفته است: «محسن مسلمان محصول آکادمی باشگاه ذوب‌آهن بوده و اگر به ذوب‌آهن بیاید قدمش روی چشم. من ۳-۲ مرتبه با محسن مسلمان صحبت کردم، اما تصمیم‌گیری را به خودش واگذار کردم و به خواسته و تصمیمش احترام می‌گذارم.»

حال باید دید این بازیکن در چند روز آینده تصمیم سرنوشت ساز خود را چگونه خواهد گرفت و به کدام تیم اصفهانی کوچ خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: