• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-4794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کمک ۴۰۰ میلیون ریالی خیر آران و بیدگلی در ماه رمضان

رئیس کمیته امداد امام (ره) شهرستان آران و بیدگل گفت: خیرین و نیکوکاران نقش پر رنگی در تامین سبد کالای نیازمندان در شهرستان دارند.

حسن اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص آخرین وضعیت تامین سبد کالا برای نیازمندان، اظهار کرد: به دلیل بافت بومی و مذهبی مردم در آران و بیدگل اعتماد و ارتباط خوبی بین مردم و مسئولان نهاد مردمی کمیته امداد برقرار است و ما شاهد حضور پر رنگ مردم در تامین نیازهای مددجویان هستیم.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی کمیته امداد برای تهیه و توزیع سبد کالا برای مددجویان تحت حمایت سعی شده که از ظرفیت خیرین، نیکوکاران و حامیان استفاده شود و با فروشگاه‌های سطح شهرستان قرارداد همکاری بسته شده تا مددجویان از طریق بن خرید کالا نیازهای خود را تامین کنند.

رئیس کمیته امداد امام (ره) شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: در راستای همین اهداف یک فرد خیر با تقبل تهیه بن برای  نیازمندان تا مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال گام بلندی را در رسیدن ما به اهدافمان برداشت و کلیه مددجویان شهر آران و بیدگل از این طرح استفاده کرده اند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در خصوص تامین سبد کالا برای بخش های کویرات و مرکزی آران و بیدگل با همکاری موسسات خیریه و خیرین روستا در حال تلاش برای تامین سبد کالای مددجویان هستیم و با تلاش مشترک به این کار مهم دست زده ایم.

کد خبرنگار: 13094


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: