• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-6888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اسماعیل پور: قانون باید زودتر اطلاع داده می‌شد/ وضعیت فوتسال امیدوار کننده نیست

بازیکن سابق گیتی پسند که در لیگ چین مشغول بازی است، درباره قانون تعلیقی که بازیکنان ایرانی نمی‌توانند بعد از جام باشگاه‌های آسیا در لیگ داخلی بازی کنند، گفت: این قانون باید زودتر به باشگاه‌ها و بازیکنان اعلام می‌شد که هیچکدام ضرر نکنند.

احمد اسماعیل پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، پیرامون قانونی که اعلام شده است بازیکنان ایرانی که جام باشگاه‌های آسیا در تیم‌های دیگری بازی می‌کنند و نمی‌توانند تا نیم فصل در لیگ ایران بازی کنند، اظهار کرد: این قانون باید زودتر اطلاع داده می‌شد که باشگاه‌ها و بازیکنان متضرر نشوند، یا این که شرایط لیگ به گونه‌ای تنظیم شود و اسپانسر جذب کنند که بازیکنان مجبور نباشند با توجه به شرایط مالی برای تیم‌های دیگر به میدان بروند.

وی ادامه داد: وضعیت فوتسال سال به سال در ایران بدتر از قبل می‌شود. ما بعد از سومی در جهان و گرفتن نتایج خوب فکر می‌کردیم وضعیت فوستال بهتر می‌شود ولی نه تنها بهتر نشد بلکه بدتر هم شد.

ملی پوش سابق گیتی پسند با اشاره به وضعیت قراردادهای بازیکنان در لیگ ایران خاطر نشان کرد: قراردادهای بازیکنان فوتسال نسبت به پنج یا شش سال قبل تفاوت چندانی نکرده است و حتی نسبت به تورم کمتر شده است. ما الان داریم به این فکر می‌کنیم که دو یا سه سال آینده اصلاً رشته‌ای به نام فوتسال وجود دارد یا نه. بازیکنان فوتسال در طول سال درگیر تمرین هستند و درآمد زندگی خود را از این راه در می‌آورند و با این وضعیت نمی‌شود به آینده امیدوار بود.

اسماعیل پورافزود: بازیکنان فوتسال دوست دارند که مدتی از سال را استراحت کنند، اما زمانی که می‌بینند وضعیت این گونه است مجبور هستند خارج از ایران بازی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: