• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-8488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسلمان: از ابتدا اولویت من ذوب آهن بود

محسن مسلمان با ابراز رضایت از بازگشت به ذوب آهن گفت: امروز با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال ذوب آهن پیوستم و اطمینان دارم که با مدیریت خوب و آرامشی که در این باشگاه وجود دارد، روزهای خوبی را در اصفهان سپری خواهم کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، محسن مسلمان ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت به تیم ذوب آهن اظهار کرد: از اینکه بار دیگر در باشگاه ذوب آهن حضور دارم بسیار خوشحالم و امیدوارم فصل خوبی را در پیش داشته باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده در باشگاه پرسپولیس و اینکه آقای برانکو رسما اعلام نمود که به من نیازی ندارد، با وجود پیشنهادهایی از باشگاه های سپاهان، تراکتورسازی و سایپا، اولویت اول من همانطور که پیش از این اعلام کرده بودم، ذوب آهن بود و امروز با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال ذوب آهن پیوستم و اطمینان دارم که با مدیریت خوب و آرامشی که در این باشگاه وجود دارد، روزهای خوبی را در اصفهان سپری خواهم کرد.

مسلمان در پایان گفت: در اردوهای اول تیم ملی با آقای امید نمازی کار کرده ام و خوشحالم که باز هم موقعیتی فراهم شد که در تیم فوتبال ذوب آهن و زیر نظر ایشان فوتبالم را ادامه بدهم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: