• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-9388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آینده مظاهری و ذوب‌آهن در هاله‌ای از ابهام

شنیده می‌شود دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب آهن با داشتن پیشنهاداتی از خارج از کشور تمایل دارد فصل آینده را خارج از ایران توپ بزند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رشید مظاهری یکی از سه دروازه‌بان تیم‌ ‌ملی ایران در جام جهانی است. او که در باشگاه ذوب آهن بازی می‌کند با درخشش خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا توانست در فصل گذشته به این تیم برای پیدا کردن یک روند صعودی و به دست آوردن رتبه دوم در لیگ برتر کمک شایانی کند.

شنیده می‌شود او از دو باشگاه خارجی پیشنهاد دارد. این پیشنهادات که از کشور ترکیه و هم‌چنین پرتغال به دست مظاهری رسیده است، بسیار جدی هستند.

این‌ در حالی است که مظاهری هم‌چنان یک فصل دیگر با باشگاه ذوب آهن قرارداد دارد. از عملکرد مدیران ذوب آهن نیز مشخص است که این باشگاه می‌خواهد فصل آینده را نیز با قدرت ادامه‌ دهد. آن‌ها با جذب امید نمازی به جای امیر قلعه‌نویی و هم‌چنین محسن مسلمان و البته تمدید قرارداد بازیکنان خود سعی دارند تیم قوی را آماده مسابقات لیگ برتر فصل آینده کنند.

با این شرایط باید دید که سرنوشت مظاهری و ذوب آهن به کجا می‌رسد؛ آیا باشگاه ذوب آهن حاضر می‌شود که رضایت‌نامه مظاهری را برای باشگاه‌های خارجی صادر کند یا این ریسک را می پذیرد که مظاهری با ماندن در ذوب آهن فصل آینده بدون داشتن قرارداد با این باشگاه ذوب آهن را ترک کند؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: