• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-9095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

صفاری:

نه شرقی، نه غربی اصول سیاست خارجی ایران است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نه شرقی، نه غربی اصل اساسی سیاست خارجی ایران و نشان از زیر سلطه نرفتن و تأثیر نپذیرفتن از ابرقدرت‌ها است.

مرتضی صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، اظهار کرد: شعار نه شرقی و نه غربی اصل اساسی ایران اسلامی است و نشان از این دارد که انقلاب اسلامی ایران سلطه‌پذیر قدرت‌های جهانی نیست.

وی افزود: این شعار با رد کردن هرگونه وابستگی نشان از ایستادگی و خود باوری ملی دارد که از ابتدای انقلاب اسلامی ایران همراه آن بوده و تا به امروز ادامه داشته که به همین دلیل است دشمنان انقلاب اسلامی روی خوشی به ایران ندارند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  مجلس گفت: امروز شاهد آن هستیم که مواضع استکبار ستیز و با صلابت ایران چگونه در مقابل زیاده خواهان مقاوم شده و می‌بینیم که جبهه مقاومت چگونه توانسته در مقابل دشمنی‌های جبهه استکبار و محور عبری- عربی حامی آن مقاومت کند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی از اصلی‌ترین ارکان موفقیت‌های انقلاب اسلامی ایران، حمایت‌های همه جانبه مردم بوده که دسیسه‌های دشمنان را یکی بعد از دیگری خنثی کرده است.

صفاری خاطرنشان کرد: سیاست‌های خصمانه دولت آمریکا و همدستانش بر علیه ایران و انقلاب اسلامی ایران همچنان ادامه دارد و مردم باید بیش از پیش هوشیار باشند تا بتوانند این انقلاب را حفظ کنند.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: