• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بنی طبا:

اصفهان در یک هفته گذشته قطعی آب نداشت

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه شاهد تعادل در توزیع آب اصفهان هستیم، گفت: در حال حاضر در کلانشهر اصفهان به خصوص طی یک هفته اخیر، هیچ منطقه ای با قطعی آب مواجه نشده است.

علی اکبر بنی طبا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص گلایه اهالی مردم منطقه ملک شهر اصفهان از افت شدید فشار و قطعی آب، اظهار کرد: طی یک هفته گذشته با توجه به افزایش سهمیه تخصصی آب شرب از حوضه زاینده رود به تصفیه خانه باباشیخ علی، اصفهان دیگر مشکل کمبود آب نداشته و تماس های مردم به سامانه 122 شرکت آبفا کاهش یافته است.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در کلانشهر اصفهان به خصوص طی یک هفته اخیر، هیچ منطقه ای با قطعی آب مواجه نشده است، تصریح کرد: پیش از این سهمیه تخصیصی آب شرب به تصفیه خانه باباشیخ علی در نوسان و حتی به مرز 6 متر مکعب رسیده بود، در حالیکه امروز به طور متوسط به 8 تا 8.5 متر مکعب افزایش یافته است.

سخنگوی شرکت آبفای استان اصفهان افزود: در حال حاضر کمبود آبی در تصفیه خانه باباشیخعلی نداریم و شاهد تعادل در  توزیع آب اصفهان هستیم.

وی در خصوص دلیل افزایش سهمیه تخصیصی آب شرب به تصفیه خانه بابا شیخ علی، اظهار کرد: به دلیل وجود بارش های قابل توجه اردیبهشت ماه، خوشبختانه شرایط نگران کننده ذخیره سد زاینده رود اندکی بهبود یافت و در نهایت با همکاری مدیریت استان، سهم آب تخصیصی به تصفیه خانه باباشیخ علی تا حدود 2 متر مکعب افزایش یافت.

بنی طبا با بیان اینکه در حال حاضر میزان توزیع آب در مناطق مختلف اصفهان تقریبا یکسان است، گفت: اگر مورد قطعی آب در منطقه ای گزارش شود به دلیل وقوع حادثه ای بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: