• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-5690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهمترین مشکل اردستان اشتغال است

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: مدیران شهرستان موضوعات و مشکلات منطقه را در شهرستان برطرف کنند و نگذارند به استان کشیده شود. مسئولان اگر قرار باشد هر موضوعی را به استان بکشانند که دیگر مسئول نیستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، سیدصادق طباطبایی نژاد در حاشیه بازدید از شرکت پیشرو گستر فارس اردستان اظهار کرد: مهمترین مشکل در شهرستان اردستان موضوع اشتغال است که در این راستا باید چند نکته را رعایت کنیم.

نماینده مردم اردستان حفظ اشتغال کنونی شهرستان را مهم ارزیابی کرد و گفت: مهمترین وظیفه‌ای که مسئولان شهرستان باید انجام دهند تسهیل و روان کردن کار صنعتگر در منطقه است.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه حمایت از صنعتگر و سرمایه‌گذار باعث خدمت به جوانان اردستان می‌شود، افزود: اگر بخواهیم جوانان منطقه، کار داشته باشد باید صنعتگر را حمایت کنیم. مسئولان باید توجه بیشتری به سرمایه گذار کنند.

وی با انتقاد از بعضی مدیران ادارات شهرستان اردستان گفت: مدیران شهرستان موضوعات و مشکلات منطقه را در شهرستان برطرف کنند و نگذارند به استان کشیده شود. مسئول اگر قرار باشد هر موضوعی را به استان بکشانند که دیگر مسئول نیستند.

همچنین حمیدرضا تاملی- فرماندار اردستان در ادامه گفت: در حال حاضر تولید کنندگان در شرایط سختی به‌سر می برند. انبارهای انباشته از تولید در کارخانه‌ها باعث تاسف است.

وی افزود: از نماینده مردم شهرستان در مجلس تقاضا دارم موضوع و مشکلات واحدهای صنعتی که درگیر یک سری مجوزها هستند را در سطح ملی پیگیری کنند.

کد خبرنگار: 13095

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: