• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-9595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عدم پرداخت خسارت به تعدادی از مرغداری های مجاز گلپایگان

رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان گلپایگان گفت: تعدادی از مرغداران تا كنون یک ریال خسارت دریافت نکرده‌اند و هر زمانی که به جهاد کشاورزی یا اداره دامپزشکی مراجعه می‌کنیم به آنها گفته مي شود هنوز اعتبارات را به ما ابلاغ نکرده اند.

علی اصغر مهراسبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در گلپایگان، در رابطه با خسارتی که به مرغداران شهرستان گلپایگان از طریق آنفلوانزای پرندگان وارد شد، اظهار کرد: در رسانه ها اعلام شد که توسط وزیر جهاد کشاورزی تمام خسارت وارد شده به مرغداران شهرستان گلپایگان اعم از پروانه دار، فاقد پروانه، مرغداری های گوشتی و یا رنگی، پرداخت شده است.

وی ادامه داد: تعدادی از مرغداران اعلام کردند که تاکنون یک ریال خسارت دریافت نکرده اند و هر زمانی که به جهاد کشاورزی یا  دامپزشکی مراجعه می کنیم می گویند هنوز اعتبارات را به ما ابلاغ نکرده اند، این درحالی است که در سطح شهرستان اعلام شده که تمام خسارات پرداخت شده است.

رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان گلپایگان گفت: البته به تعدادی از مرغداری ها مقداري خسارت پرداخت شده، اما هنوز تعدادی از مرغداری ها خسارات وارد شده را دریافت نکرده اند، آنهایی که به من اعلام کردند خسارت دریافت نکرده اند افرادی هستند که پروانه دارند و از مرغداری های مجاز محسوب می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: