• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اصفهان:

برخی گمان می‌کنند می‌توان با آمریکا سازش کرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: هنوز در کشور افرادی گمان می‌کنند که می‌توان با آمریکا سازش کرد، یقین دارم که در این افراد نور ایمان وجود ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از سایت امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در جمع نمایندگان ولی‌فقیه در سازمان منابع طبیعی با اشاره به اقدام پلیدانه ترامپ در مسئله برجام، اظهار کرد: دشمنان ما توانایی نظام اسلامی را می‌بینند و به خوبی از آن اطلاع دارند و همین پیشرفت‌ها سبب غیظ و نفرت دشمنان شده است.

وی افزود: هنوز در کشور افرادی گمان می‌کنند که می‌توان با آمریکا سازش کرد، یقین دارم که در این افراد نور ایمان وجود ندارد البته منافقان این‌گونه هستند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: قرآن کریم می‌فرماید "مؤمنان کسانی هستند که هنگامی که جمعی از مردم (منافقین) به آنان می‌گویند که مردم علیه شما جمع شده‌اند و بترسید از این تجمع مردمی، مؤمنان نمی‌ترسند و می‌گویند خدا برای ما کافی است و او بهترین وکیل است". در حقیقت شیطان، اولیا خود را می‌ترساند و مؤمنی که می‌داند همه چیز دست خدا است از هیچ چیزی نمی‌ترسد.

وی با اشاره به آیه آخر سوره فتح، گفت: احساس می‌کنم تشبیهی که در این آیه آمده است با مؤمنان و انقلابیون و انقلاب زمان ما تطبیق می‌کند. در این آیه آمده است مثال یاران پیامبر و کسانی که با پیامبراکرم (ص) هستند همچون درخت کوچکی است که سر از خاک برداشته، زود رشد می‌کند، قوی می‌شود و روی پای خود می‌ایستد و رشد سریع آنان، مایه تعجب زارع و کسی که درخت را کاشته است، می‌شود، این امر سبب غیظ و نفرت دشمنان می‌شود.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه درختی که امام راحل در زمان ما کاشته و به ثمر رسیده، با سرعت پیش می‌رود، تصریح کرد: همچنان روی پای خود ایستاده‌ایم و تکیه بر دشمن نمی‌کنیم و پیشرفت انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف را ادامه می‌دهیم.

امام جمعه اصفهان با اشاره به دستاوردهای مختلف نظام اسلامی و ضرورت تبیین این دستاوردها برای آحاد مردم، گفت: کارهای زیادی وجود دارد که مسئولان می‌توانند انجام دهند، اما غفلت شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: