• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-10788-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسابقات شطرنج جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان به پایان رسید

مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با معرفی نفرات برتر در خانه شطرنج اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، مسابقات شطرنج جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با حضور 44 ورزشکار زن و مرد در خانه شطرنج اصفهان برگزار شد.

رییس هیئت شطرنج استان اصفهان در خصوص برگزاری این مسابقات اظهاركرد: این مسابقات را در 3 شب برگزار کردیم و به جهت اینکه بتوانیم استعدادیابی نیز داشته باشیم بیشتر از رده سنی نونهالان استفاده کردیم که اکثر این افراد از کلاس های آموزشی به این مسابقات ورود پیدا کرده بودند.

حسین گلشنی ادامه داد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و افراد توانمندی شرکت کردند که در همین راستا هستی خسروی در ردوه سني زیر 10 سال، سال گذشته در مسابقات جهانی مقام سوم را کسب کرد و در این مسابقات هم توانست مقام اول را به دست آورد.

رییس هیئت شطرنج استان اصفهان گفت: امیدواریم در سال‌های آینده مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با استقبال بیشتر نونهالان همراه باشد و بتوانیم از تمام نقاط شهر استعدادهای شطرنج را پیدا کرده و تحت پوشش قرار دهیم تا برای مسیرهای قهرمانی آماده شوند.

گلشنی ادامه داد: سال گذشته این مسابقات را در قالب محلات و امسال با عنوان جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان برگزار کردیم و در سال های آینده نیز آماده همکاری با معاونت تفریحی ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان هستیم که امیدوارم بتوانیم به شکل گسترده‌تری مسابقات را برگزار کنیم.

در پایان مسابقات و در بخش مردان، منصور باصری، هادی آقاجانی و رضا کوهی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و امیرحسین سلیمی به عنوان برترین مربی، کامیار خسروی و آرین اعتمادی به عنوان فنی‌ترین بازیکنان و امیر صدرا صادقی به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شدند.

در بخش بانوان نیز هستی خسروی، مائده یوسفیان و ریحانه نجفی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند والهام کریمی به عنوان برترین مربی، پرنیا فتوحی و دینا رمضانی به عنوان فنی‌ترین بازیکنان و هستی سلیمی به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: