• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-6894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدير موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان:

ایثار یک حس خوب و ماندگار است

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان گفت: جانبازان و مادران و خانوده شهدا به علت پدیده جنگ، به حمایت بیشتری نیاز دارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، ابراهیم مرتضوی شامگاه گذشته (سه‌شنبه) درجمع خبرنگاران اظهار كرد: جانبازان، مادران و خانوده شهدا به علت پدیده جنگ، به حمایت بیشتری نیاز دارند. ایثار یک حس خوب و ماندگار است و باید در تحقق این شعار و توسعه و بهینه سازی خدمات، حرکت کنیم.

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران با سیاست های خود در جهت ارائه مطلوب و بهینه سازی خدمات، موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار را ثبت کرد. این موسسه غیر انتفاعی و وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران است، اما دارای شخصیت حقوقی و سیستم اداری و آیین نامه های اداری، استخدامی، مالی و معاملاتی مستقل است.

مرتضوی نژاد افزود: موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در تمام استان های کشور در سطوح مختلف، ارائه خدمات می کند. خدمات این موسسه در حوزه فرهنگی، آموزشی، ورزشی، هنری، مشاوره ای، درمانی و توانبخشی است. همچنین شرایط مناسب، محیط شاد و پویا در جهت پر کردن اوقات فراغت خانواده های شهدا و ایثارگران در نظر گرفتیم.

وی با بيان اينكه در رشته های رزمی، بسکتبال با ویلچر، شنا جانبازان ۷۰ درصد، مقام های قهرمانی کسب کردیم، خاطر نشان کرد: در حوزه فرهنگی، کانون ها در چهار نقطه استان اصفهان در رشته های رزمی و فعالیت قرآنی و معارف مانند حفظ قرآن و احکام و تجوید، رشته های هنری مانند خوشنویسی، گلیم بافی و صنایع غذایی، کلاس های درسی و بازآموزی کنکور، آموزش زبان انگلیسی ارائه خدمات می کنند.

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان اصفهان ادامه داد: در مجموع ۱۷۰۰ نفر از این خدمات استفاده می کنند. هزار نفر از خانواده های ایثار گر نیز از خدمات نیم بها استفاده می کنند.

مرتضوی نژاد افزود: شهرداری، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دانشگاه علوم پزشکی با موسسه همکاری می کنند، البته باید  با حمایت و همیاری بیشتر این ارگان ها، بتوانیم به بازتوانی و بازگشت جانبازان، آزادگان و خانواده های شهدا به جامعه، کمک کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: