• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 973-10695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان اعلام كرد:

پیش بینی ایجاد 74 هزار شغل در استان

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: با پروژه های تعریف شده پیش بینی شده امسال 74 هزار شغل در استان اصفهان ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، حمیدرضا طباطبایی در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: به دلیل هجمه هایی که از طرفِ دشمنان نظام نسبت به کشور انجام می شود هر روز شاهد یاوه گویی هایی هستیم، اما آنچه که اکنون مهم است این است که به توطئه جدید آمریکا که به زانو درآوردن کشور است، توجه کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون هجمه عظیمی علیه نظام صورت گرفته و دولت آمریکا تحریم های جدیدی وضع کرده که سبب می شود شوک جدیدی به اقتصاد کشور خصوصا  ارز وارد شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: اختلاف نظر در امور کشور همیشه بوده و خواهد بود، اما در شرایط فعلی همدلی و همراهی و وحدت کلمه مهم ترین نکته ای است که همه باید به آن توجه کنیم و اختلافات را به حداقل برسانیم.

طباطبایی افزود: تشریفات و مقدمات برای سرمایه گذاری و اشتغال مخصوصا در استان اصفهان سبب می شود بسیاری از این کار پشیمان شوند. با پروژه های تعریف شده پیش بینی شده امسال 74 هزار شغل در استان ایجاد شود که قطعا تعداد زیادی از این پروژه ها مربوط به شهرستان گلپایگان است. در شرایط فعلی مقررات و تشریفات دست و پاگیر را کنار بگذارید و امور مردم را تسریع کنید.

به گزارش ایسنا؛ در این آیین از زحمات چند ماهه محمدرضا توسلی در سمت سرپرست فرمانداری گلپایگان تجلیل و حسین یارمحمدیان به عنوان سرپرست جدید فرمانداری گلپایگان معرفی شد.

کد خبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: